Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök azt mondaná, hogy köcsögök vagytok?

Figyelt kérdés

Meghívott, hogy hétvégén menj le hozzá.

Te azt válaszolnád,hogy áh, nincs kedved annyit buszozni, majd ő azt mondja,hogy mekkora egy köcsög vagy,és lecsapja a telefont.

?


2013. nov. 20. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
töcskölni akart te meg visszautasítottad
2013. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A "kötsögöt" elismerném :) A telefonlecsapásról meg azt gondolnám így akar érzelmileg manipulálni, hogy mégiscsak menjek, esetleg valamivel kedveskedjek is...de ezt így ebben a formában én biztos nem >:)
2013. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Normális férfit hívni sem kell, magától menne. Neked aztán marha sokat jelenthet a barátnőd, inkább otthon savanyodsz, amikor vele lehetnél, nem semmi.

F

2013. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló jó egy nyaligátor lehet. Jaaj picim, minden rendben, kell még valami, hozzak neked valamit? Kb. így tudom elképzelni. A férfinak nem feltétlenül kell mindig a nő körül ugrálnia, engem pl nagyon idegestíene egy ilyen kis majom.

Arra még senki sem gondolt, hogy a kérdező esetleg már unja a buszozást, mert tényleg messze lakik tőle a barátnője. Hiába szereti, egyszerűen már belefáradt a menőkébe. Ennyi.

A barátnőd amúgy lehetne megértőbb is...

2013. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, az eddigi kapcsolataimban, mint a mostaniban, én megyek házhoz mindig, ami bizony nem kevés buszozást és legutóbb BKV-zást jelent. Mégsem fáradok bele a napi 1-2 órás buszokba, mert bár tény, nem a legjobb szórakozás, azért nekem mégis megéri, hogy a párommal legyek.


Én megértem a barátnőd. Gondolom, mivel messze vagytok egymástól, ritkán találkoztok, ő megkért, hogy menj el hozzá, együtt legyetek, stb, te meg azzal rázod le, hogy "nincs kedved annyit buszozni"? legalább valamit kitaláltál volna, ami nem ennyire sértő. én a lánnyal értek egyet, bocsi. a köcsög az tökéletesen illik rád.

mondjuk a telefon lecsapása tényleg nem a legkifinomultabb módja a búcsúzásnak, de szerintem dühében nem akart még más, a "köcsög"nél csúnyább szavakat is a fejedhez vágni, ezért tett így.

2013. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Amikor én sorkatona voltam egy katonatársamnak sem okozott gondot az, hogy pl. Vas megyéből Szabolcsba vonatozzon 8-10 órát oda, majd vissza, azért hogy egy napot a csajával lehessen.
2013. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 errre ***** válasza:
73%

Nos, szerintem is köcsög vagy, és nehogy már te gondold azt, hogy neked kellene rá haragudni.

Egoista is vagy, ez remek.

Beképzelt is, még jobb.

Így tovább ;)

2013. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!