Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú mindig néz tetszhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú mindig néz tetszhetek neki vagy miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
akizofrén vagyok, szóval nem hiszem, hogy ez túl vonzó dolog lenne, hogy ahányszor beszélek totál idegroncs vagyok...
2013. nov. 20. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

akizofrén nem létezik csak skizofrén


Amúgy nekem meg csak hasonlótünetei voltak, szerencsére én nem vagyok az........


Hát meglehet, ha jól nézel ki miért ne?

2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az idegroncs ès a skizofrèn nem egèszen ugyanazt jelenti

[link]

2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*+m
2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki! Én és a barátom is folyamatosan bámultuk egymást míg végre 1 év után megszólított.és most ne haragudj hogy ezt mondom, de lehet hogy furcsának talál és azért néz. :/
2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
attól még lehetsz helyes ..vagy csokis a szád.
2013. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de a skizofréniához társul depresszió, és szétesett beszéd. de a kérdésre válaszoljatok
2013. nov. 20. 20:56
 7/9 A kérdező kommentje:
nem haragszom meg, csak egy okos fiúról van szó és én is valami ilyesmire gondoltam, hogy talán próbálja megérteni mi bajom van
2013. nov. 20. 20:57
 8/9 anonim válasza:
Lehet, hogy valami különlegességet fedezett fel benned, vagy akár tetszhetsz is neki, de ezt neked a legkönnyebb kideríteni :)
2013. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik, ha egy lány olyan kis esetlennek tűnik elsőre. Ez nem azt jelenti, hogy ha később kapcsolat lesz belőle, akkor mindig az legyen, amit a férfi mond, mert a kiscsaj annyira pipogya, hogy nincs saját döntőképessége.
2013. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!