Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy gátlásos, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy gátlásos, visszahúzódó srác vagyok, akinek nincs önbizalma és kezdeményezni sem nagyon tud. Életemben nem volt még párkapcsolatom. Szerintetek van esélyem az életben, hogy egy lány elfogad olyannak, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagyis a sült galambot várod. Szép hozzáállás...
2013. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ronda nőd lehet könnyen.
2013. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhető csak kicsi az esélye. Valamit mindenképpen kell tenned az ügy érdekében. vÁltozni kell ez a kulcsszó.


Én is k_rvasokat változtam már, de mégsem elég. Mondjuk én elég válogatós vagyok, nem a ribikre bukóm, hanem komoly kapcsolatot szeretnék.

2013. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy gátlásos, visszahúzódó lány vagyok akinek nincs önbizalma és kezdeményezni sem nagyon tud. Szóval a hozzám hasonló lányoknál simán lehet esélyed
2013. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gátlásosok mellett meg is tudnék nyílni! Csak az a gond, hogy olyan lányokat nehéz találni, másrészt azok is nyílt emberekre vágynak leginkább!
2013. nov. 21. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Könnyű csak jó helyen kell keresni őket. Én mondjuk úgy vagyok vele hogy nem zavar ha gátlásos a srác, majd bátorítjuk egymást :D
2013. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bár az első stílusa eléggé minősíthetetlen, ide tényleg egy kis önbizalomtuning kell. A sport általában erre elég jó.


#4

Ezt komolyan gondolod? Mármint két gátlásos ember, aki egyébként sem tud ismerkedni? Megvan a közös pont, de mégis, ha egyik sem meri megszólítani a másikat, az úgy elég furcsa ismerkedési módszer.

2013. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7-es pedig nekem bejött. Igaz hogy úgy hogy nekilöktek aztán lehapciztam de 4 hónap után eljutottunk az első randiig.
2013. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én magam sem tudom igazán mit csináljak! Szóval más hozzá hasonló zárkózott lánnyal ne próbálkozzak?
2013. nov. 22. 10:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak arra kérnélek titeket, hogy ne nézzetek le engem! Tényleg szükségem van némi segítségre, mert számomra az ismerkedés egyedül nem megy!
2013. nov. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!