Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex folyamatosan zaklatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex folyamatosan zaklatja a párom, vagy lehet nem is zaklatás?

Figyelt kérdés

2 éve jöttem össze a párommal előtte 1 éve volt már egyedül

amikor én megismertem az exe felkereste, hogy békülne vele!

És gyereket akar neki szülni! A csaj öngyilkossággal is fenyegette a volt párom! ezért tartott vele telefonos és netes kapcsit! Eddig nem zavart mert a párom elmondása szerint nem kéne neki vissza! Még az ágyban sem volt jó a csaj,ahogy elmesélte! Mostanában egyre több smst küld és a párom is szokta hivni telefonon.amikor rákédeztem miért hívta, hazugságot talált ki! Elmondtam neki hogy ez nekem nem tetszik és rázza le a csajt de nem teszi!

Mit kéne tennem hogy helyesen cselekedjek? Ez nekem fáj több okból kifolyólag is!


2009. nov. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
fenyegesd meg te is öngyilkossággal
2009. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak hogy én nem vagyok olyan primitív!

Ez érzelmi zsarolás!

Elmondtam a páromnak hogy zavar a voltja folyamatos zaklatása,ami lehet csak szerintem az! De nem tesz semmit és nem is beszélget velem róla! Inkább sunnyog és hazudik nekem! Az exe tudja, hogy vagyok a páromnak már 2 éve de ezek szerint elég gátlástalan! Vagy csak képtelen felfogni a dolgokat! De akkor se irjon olyanokat a páromnak hogy babát szülne neki!

2009. nov. 19. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Az exről inkább nem is nyilvánítok véleményt, nem is érdemli...

A párod: Ebben az esetben tényleg meg kell hoznia egy döntést, mert ezt így nem folytathatja. Teljesen igazad van, és ez így nem maradhat. Ha ennyit nem bír megtenni Érted, akkor... :$

2009. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt is mondtam már a páromnak, hogy már csak azért sem kéne folyamatosan kapcsolatot tartania az exel, mert a csajban igy folyamatosan megvan a remény,hátha........

És ez elég helytelen dolog!

2009. nov. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!