Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ami egy szép fiúnál flört, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami egy szép fiúnál flört, az egy csúnyánál szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
igen
2011. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
igen ezt jól leírtad , így van :D
2011. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha nem is szexuális zaklatás de egy tökön rúgás biztos :D
2011. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem ilyen egyszerűen, hogy szépnél és csúnyánál.. hanem aki nekünk bejön, illetve aki nem.
2011. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez teljesen így van:D
2011. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Aki bejön az szép aki nem az csúnya, tök mindegy hogy fogalmazol :)
2011. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha egy pasi csúnyának találja magát, lehet, hogy nem gondol tovább arra, hogy valakinek ő lesz a szép, így félreérthető a kijelentés.:-P
2011. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor én lehet szép vagyok, mert tőlem eddig mindenki szívesen vette.:D 34F
2011. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A kérdező fogalmazott így ettől még igaz. Én is sokat tapasztaltam hogy a csajok kedvence haverjaimat körül lengték a csajok. Pl órán simogatják a fejét meg elnéznek minden beszólást a bóktól egyenes mosollyal vagy valami érintéssel reagálják. Ha én ugyan ezt csináltam akkor elég érdekes ellenszenvet tapasztaltam, ráförmedtek sőt voltak rosszabbak is. És ezt én se értettem soha, nem tartom magam csúnyának bár sose éreztem vonzónak se magam a beszólások és a kiközösítések miatt.
2011. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Végül is ja ugyanaz, neki bejössz vagy sem. Csak sokkal esélyesebb hogy nem jössz be ha az emberek hánynak tőled.


Na ezért kell kigyúrnod magad, illetve nem feltétlen kigyúrnod csak legyen jól definiált tested (ha remélhetőleg van rá lehetőség)

2011. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!