Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem zaklatás? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem zaklatás? Mi van akkor most?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy srác, akinek elmondtam, hogy mit érzek!:) Ami jó, mert kiderült, hogy Ő is azt érzi, amit én, DE van kifogása arra, hogy mi miért nem lehetünk együtt:( Azt mondta, hogy elköltözik:( de úgy néz ki, hogy mégsem, mert nem jött neki össze a munka így itt marad:) Utána azt is mondta, hogy nem tart elég komolynak:( vagyis a tetteim alapján:( Mit tegyek, hogy annak tűnjön?? mert nem tettem felé semmilyen lépést, mert azt mondta sok a köztünk lévő kor:( de ezek szerint mégsem??!!Kérdeztem tőle,hogy nem megyünk-e bulizni? annyit kérdezett mi? mondtam, hogy igen mi. De utána nem mondott semmit...:( Meg kértem Tőle, hogy a kapcsolatunkat személyesen is beszéljük meg vagyis komolyabban, erre azt válaszolta, hogy nem tudja mikor ér rá a héten:( Mondta, hogy majd egyeztetünk időpontot[ez kb. 3 vagy 4 napja volt] de azóta sem beszéltünk meg semmit:( Nem zaklatás, ha állandóan vagyis viszonylag sűrűn megkérdezem, hogy mikor találkozunk akkor?? vagy hogy nem megyünk e bulizni?

Kérlek segítsetek!!!Fontos Ő nekem nagyon!!!

Előre is köszönöm a normális válaszokat!!!


2010. jún. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne zaklasd, ha egy fiú akar valamit egy lánytól akkor módot talál rá mindenképpen. Lehet, hogy nem tervez veled semmit, ez ellen nem tudsz semmit tenni! Ne akaszkodj rá! Inkább hanyagold egy kicsit, ne is beszélj vele pár napig, lehet hogy ez felkelti az érdeklődését, és ő fog majd közeledni!
2010. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez egy tapintatos kikosarazás.
2010. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez kb hurkabőr..szard le nem kellesz neki sajnálom..:( 18/F
2010. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kellesz neki NEM VESZED ÉSZRE???
2010. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!