Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb nő miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért csak a pénzre megy?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 18:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És tedd fel amagnak a kérdést: Miért csak az ilyen pénzéhes r*b*ncok szállnak rám? Mi lehet az ok? Hogyan tudok a kiváltó okon változtatni?
2013. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kár hogy eddig csak férfiak válaszoltak. Èn nem azért írtam, mert bánt engem. Régóta tudom, hogy így megy. Hanem szimplán azt vártam, hogy ezek a nők írnak pár sort. Talán úgy jobban el tudom képzelni a helyzetüket és megértem őket.
2013. nov. 21. 18:27
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem, ez tèny.
2013. nov. 21. 18:31
 14/19 anonim ***** válasza:

Én a 10-es vagyok, drága, és nő.


Talán nem a pénzéhes ribikkel kellene kikezdened, és nem lenne ilyen problémád. Nem tudom, feltűnt-e már, hogy a minimálbéres gyárimunkásoknak is van párja...

2013. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mondom én, realitásvesztés. Nem akarsz szembenézni a saját hibáiddal, azért kellessz csak a pénzéhes értéktelen nőszemélyeknek. Csak tudod az a baj, hogy az ember a másik félben csak azokat az értékeket képes felismerni, amik benne is megvannak. Ha azok a nők, ekik nem pénzéhesek fel sem tűnnek neked, akkor nem velük van a baj, hanem veled, mert nem ismered fel a bennük rejlő értékeket, mert voilá, benned sincsenek ezek meg. Légy asszertív, nagyon sokat segítene.
2013. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Mert biztosítani kell a jövőjüket...

Vagy hátha van a srácnak egy jó kapcsolata, amivel feljebb sz*phatná magát, és akkor semmi nélkül lesz neki is pénze a fölső ember mellett, szeretővel :D:D:D:D:D:D

2013. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

DE MIRE FEL KÉNYEZTESSÜK A NŐKET?????

MIÉRT?

Mi mit kapunk cserébe?

Egy kis szeretkezéssel kiszúrják a szemünket?

Istenfaszát tényleg

2014. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es: Nem is olyan biztos, hogy az a kis szeretkezés neki is élvezetes, sőt, veled tuti nem az. Szóval örülj, ha még egyáltalán azt is kapsz. Ja, és nem a pénzéhes ribikre kéne bukni, oszt' meg lenne oldva a probléma.
2014. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy te nem kellesz a normális nőknek, mert nem hülyék, hogy egy magadfajtával jöjjenek össze.
2014. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!