Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szükség van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szükség van egy párkapcsolat kialakításához pénzre?

Figyelt kérdés

Mármint gondolok itt arra, hogy először kell az önfejlesztésre a pénz, utána meg X összeg annak fenntartásához? Itt kiemelném azt, hogy nem tartom a nőket pénzéhesnek, hanem sok mindenhez elengedhetetlen a pénz.

Pl. A gyúráshoz ott szükség van kondibérletre, meg a megfelelő kaják és mi egyéb beszerzéséhez pénzre.

Az öltözködésnél ugyan ez.

A fodrász is csak pénzért csinálja meg az ember frizuráját, és még lehetne sorolni, hogy mihez kell még pénz.

Ti ezt hogy látjátok?


2013. okt. 22. 12:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem kell sok pénz ahhoz, hogy értelmes nőt találj. Valamennyi persze jó ha van, mert azért ne ő hívjon már meg mindenre, de hidd el, az emberi értékek kezdik visszanyerni a régen is betöltött fontosságukat.
2013. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ez így van, az életben maradáshoz is fontos a pénz.
2013. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
attól függ. ha nem akarsz együtt lakni akkor nem kell sok pénz. főleg ha a közelben lakik a csaj és nem kell a világ végére utazni. telót is meg lehet oldani skype-on. óvszer nem olcsó.
2013. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Értem #1-es, de azért gondolj bele. Ki tetszene jobban? Egy normális, de torzonborz pasi, vagy egy normális, és normálisan kinéző pasi?
2013. okt. 22. 12:49
 5/33 anonim ***** válasza:
nehogy már ne legyen pénzed havi szinten ezer forint a fodrász.
2013. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Lehet torzonborz valaki úgyis, ha tiszta a haja és ápolt. Érted? Amúgy egyik pasi sem, mivel én hetero vagyok XD
2013. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Pedig elhiheted #5-ös, mivel munkanélküli vagyok sajna, és lehet a szüleimmel lakok, de az a pénz is hamar el úszik.


#6-os meg bocsi, azt hittem nő vagy. :D

2013. okt. 22. 12:52
 8/33 anonim ***** válasza:
Jesszus. Az élethez kell a pénz , nem a párkapcsolathoz. A párkapcsolat az élet része ... hm... összeraktad . okés. kérdés megválaszolva.
2013. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De ahhoz hogy legyen párkapcsolatod valamennyire vonzónak kell kinézni, ahhoz meg kell a pénz. Ezért írtam le a testedzés és táplálkozást, az öltözködést, és a fodrászos dolgot. Ha úgy néz ki az ember mint valami ágról szakadt az szerinted melyik nő fogja vonzónak találni?
2013. okt. 22. 13:00
 10/33 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a normálisan kinéző. :)

Amúgy abban igazad van, hogy valaki kifejezze önmagát, ahhoz azért pénz kell. Ha nem is sok, azért valamennyi.

2013. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!