Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hisz még az "igazi"-dologba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hisz még az "igazi"-dologban? Mikor tudja az ember, hogy érdemes megállapodnia, és nem jön már jobb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Amikor már nem gondolsz arra, hogy van egy "jobb."
2013. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jelen!


Addig ismerkedek és randizok, akár egy lehetséges barátnő mellet is, míg meg nem találom. Aki átfut a célegyenesen, ő lesz az.


Engem nem lehet megtartani szexel. Persze fontos, de nem elsődleges nekem.


23/F

2013. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az 1-es hozzászólóval értek egyet!

Ha eljön, észre sem veszed majd a többieket!


44/F

2013. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ember azt megérzi. Amikor senki nem számít, csak az az egyetlen egy, pedig ezren veszik körül:)
2013. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem már volt ilyen, akinél így éreztem, de szép lassan kiderült, hogy ő máshogy gondolja...
2013. nov. 21. 21:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon múlik. Mert nekem is volt már, hogy a világért sem kellett volna más, söt még most is csak ö kéne évek óta, de nem kölcsönös a helyzet. Így ha nekem ezek alapján ö azigazi, akkor örök szenvedésre vagyok ítélve?
2013. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint annyira mégsem lehett az igazi, mert ő nem úgy érzett. Az igaziról tudni fogod, hogy ő is ugyan úgy érez irántad, mint te iránta. Persze hiába az érzés, 100%-ig soha nem lehetünk biztosak a dologban.
2013. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Igazi nem létezik. Fel kéne már nőni. Hollywoodi tündérmese habbal.

2. Nem azért megyek tovább mert jobbat keresek hanem mert nem működött egyik kapcsolatom sem. Ki az a hülye aki egy jó kapcsolatot eldobna mert hátha jőn jobb. A másik meg az ha igazán szeretek valakit akkor nem kell jobb. Aki jobbat keresgél folyton az megérdemli hogy a végén egyedül maradjon.

2013. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megsúgom ennek az egésznek nem is az a lényege, hogy megtaláljuk a legjobbat...ezzel most biztos újdonságot mondtam.
2013. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 emberkeee válasza:
100%
Ha azt érzed,hogy annyira maximálisan passzoltok és kölcsönösen minden igényeteket kielégíti a párkapcsolat,hogy ennél többet jobbat senki nem tudna nyújtani akkor az az igazi.de az igazi befogadására meg kell érni,mert az igazival is akkor működik ha az ember tud alkalmazkodni és nem akarja magához alakítani a másikat hanem el tudja fogadni úgy ahogy van.ehez néha türelem és megértés,érett gondolkodás kell
2013. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!