Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy átlagosan nem túl jól...

Ha egy átlagosan nem túl jól kinéző ember vagy és a metrón melléd vagy veled szembe ül egy jó csaj érdemes elhívni valahova vagy elkérni a számát?

Figyelt kérdés
Vagy a sok más ember figyelme miatt gáz, meg úgyis megkapod hogy vanbarátom, meg pofátlan ha mondjuk hallgatja a zenéjét, te meg zavarod?
2013. aug. 29. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát mindenképp megér akkor is ha tegyük fel leráz, de ha meg sem próbálod még annyi esélyed sincs mint amennyi lehetett volna
2013. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt a helyzet adja. De én nem rögtön a meghívással kezdeném hanem egy kis csevejjel. S ha vevő rá, akkor hívnám el.
2013. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
én nem adnám meg,mindig a frász kerülget azoktól az emberektől akik bámulnak a metrón és "társain",az meg a vége amikor elkezdik az ismerkedős szövegeiket amikkel legtöbbször annyit érnek el hogy diszkréten megfulladok a röhögéstől vagy elalszom az unalomtól
2013. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Egy próbát megér.


Ha már metró!

Innen üzenem a rövid vörös hajú,mini farmer short-os lánynak,aki kb. egy hónapja vasárnap ment a 3-assal:

Láttam mindent :D

2013. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért, milyen csevelyre gondoltatok mondjuk 5 utastárs fülehallatára? :) Meg milyen ismerkedős szöveget kellene mondani amitől nem alszol el nem nevetsz hanem mondjuk leszállsz a csávóval és beülsz egy beülős helyre?
2013. aug. 30. 00:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy... Ha szép vagy simán nyersz, de ha nem vagy az akkor felesleges erőpazarlás.


Inább suttyomban recskázz rá hogyha elég közel ül.

2013. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele. Ha felszállsz a metróra és épp elvagy a gondolataiddal, vagy unod már akkor az egészet, az utazást vagy akár azt ahova tartasz.. Mennyi kedved lenne jópofát vágni ilyesmikhez?

Az utcával ugyan ez a helyzet.

Egy bevásárlóközpont, strand, szórakozóhely egész más tészta, ahol az ember a szabadidejét tölti. De úton valamerre... egész más tészta.

2013. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"egész más tészta, ahol az ember a szabadidejét tölti"


Ahová a csajok ált. csávójukkal, kidobóember kokszos bátyjaikkal vagy minimum 500 fős barátnőkísérettel érkeznek.


Mindegy melyik vagy nincs esélyed, vagy nagyot fogsz égni.

2013. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom a csajok helyébe beleképzelni magam, ha a logikát nézném akkor keresnék vmi elit suliban pénzes szakmában egy jó tanulót és úgyis elvégzi és azt szedném fel. Ha meg buta eladólány lennék, akkor meg a főnököket hajkurásznám vagy a gazdag vásárlókat, egy eladólánynak úgyis rengetegen udvarolnak. Metrón csak akkor állnék szóba, ha ingben van a csávó, üzleti magazint olvas vagy hasonló. Az átlagos lány ehhez képest minden discoból felszedett primitív iskolázatlan trógerrel kúrogat ha jól néz ki, meg minden jóképű gyereket istenít aki az ismeretségi körében van, hogy ezek milyen jó pasik.
2013. aug. 30. 02:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ja akkor vannak a qrvák meg a ribik.


Qrva = AKi mindenkivel öszefekszik


Ribi = aki a pénzre hajt.


A 2 csoport tagjai közt sok egyezés van, mégis különböznek

2013. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!