Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Minden hétköznap kb. reggel 6-tól este 11-ig fent vagyok. Sokat dolgozom, és tanulok. Emellett nagyon sok a házimunka is. Alig alszom ki magam. Hétvégente elvárja tőlem a párom, hogy ugyanúgy korán keljek fel, és menjünk el piacra (ahol kb. kizsebelnek, leszúrnának, olyan hely, félek is oda járni), és hogy sétáljunk egész nap. Szóltam neki hogy én pihenni szeretnék, mert ki vagyok merülve, had aludjak legalább 9 óráig, de neki az is sok. Ő ezt hisztinek nevezi. Ő panellakásban él a szüleivel, szinte semmi dolga nincsen a munka mellett. Már mondtam neki hogy ezt nem bírom, de nem fogja fel. Már kamu történeteket is ki kellett találnom, csak hogy ne kelljen hétvégén olyan korán felkelnem.
2013. nov. 22. 07:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem vagy képes egy nőt irányítani, akkor nesze neked. Nem kell semmi kamu sztori. Csak megmondod: "Ha akarod, ha nem, én reggel 9ig pihenni fogok. Pont."


Utána hepajkódhat.

Nő: "Nem kapsz szexet."

Te: "Akkor keresek egy másik lányt."

Hidd el a hatás nem marad el. ;)

2013. nov. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A kamuzás már túlzás és helytelen dolog. Én egyszerűen kiadnám neki: vagy normálisan viselkedik és figyelembe vesz téged is, vagy kereshet mást. Ennyire azért már ne legyen valaki önző...
2013. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő!!!!
2013. nov. 22. 07:57
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért füllentek neki, mert nem képes felfogni. Mondtam én már mindent neki.
2013. nov. 22. 07:59
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

"Én vagyok a nő!!!!"

Ezt eddig 1 szóval se említetted. :D

2013. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Bocsi, de szerintem ebből a mondatból simán kiderül:


" menjünk el piacra (ahol kb. kizsebelnek, leszúrnának, olyan hely, félek is oda járni)"


Vagy ebből:


"Emellett nagyon sok a házimunka is. "

2013. nov. 22. 08:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ennyire hülyék ne legyetek már...


-nagyon sok a házimunka is

-olyan hely, félek is oda járni

-Ő ezt hisztinek nevezi. (általában férfiak nevezik a NŐT hisztisnek)


ezekből simán kiderül hogy lány a kérdező csak olvasni kell a sorok között :)

2013. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mire leírom megelőzöl :(
2013. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:))
2013. nov. 22. 08:18
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyből lejött, hogy a kérdező a nő!

Mondd meg neki nyíltan, hogy vagy felfogja, hogy Te szeretnél pihenni, mert hétköznap lóg a beled, ő meg a f@..át mereszti, vagy cseréljetek helyet és majd meglátod hogy ő hogy lesz ki egy hét után!

Amúgy nálunk is volt ilyen, hogy beszólt a párom, hogy én már 8-9-kor ágyba borulok, mondtam neki, hogy valószínűleg azért mert egész nap dolgozom, nem itthon vakargatom magam. Keménynek kell lenned, szóljál be neki nyugodtan, hátha felfogja! A hazudozás sem jó, gondolom neked sem jön könnyen.

2013. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!