Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot vigyek neki?

Figyelt kérdés

reggel kicsit rossz hangulatba váltunk el. nem úgy sült el a reggel ahogy szerettük volna...

Délutánra mikor találkozunk szeretnék neki virágot venni, hogy attól kicsit jobb kedve legyen. Nem azt szeretném kifejezni, hogy őrülten szerelmes vagyok, csak azt hogy közel áll hozzám, tisztelem és fontos nekem.

Még csak 5 hete vagyunk együtt, azt szeretném ha figyelmességnek venné. Még korai lenne szerintem nagy mély érzésekről beszélni.



2013. nov. 22. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jólesne neki :) Én biztosan nem haboznék.

Olyannyira nem, hogy ha spontán eszembe jut, akkor mindig viszek virágot a páromnak, akár van rá ok, akár nincsen.

2013. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az oké, de milyet? :)) köszi azért a választ :)
2013. nov. 22. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy szál fehér rózsa nem jó?
2013. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy szál legyen. És én is a fehér rózsára gondoltam :) Nekem az a kedvencem :) A vörös lehet, hogy túlzás lenne, szóval a fehér jó ötlet.
2013. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az lenne a lényeg, hogy az alakuló érzelmeket fejezzem ki, ne azt hogy szerelmes vagyok

Ha pl. vörös rózsát vinnék, azzal kimondanám hogy szerelmes vagyok, és ezt még nem akarom.

A fehér rózsa az nem többet jelent mint a vörös rózsa?

lehet rosszul tudom azért kérdezem!

2013. nov. 22. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelentése: Hallgatás, hűség, beleegyező szerelem, titkos szerelem, csend, áhítat. Ártatlanság, tisztaság,

megérdemellek, szerelem, gyönyör, méltó társ.

2013. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rózsaszint vinnék ;) (bimbódzó szerelem)
2013. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En nem rozsat vinnek, mert az olyan snassz. Egy kics buci csokor szines viragokkal sokkal szebb, es eddig mindenki sokkal jobban orult neki mint a rozsanak valah is.
2013. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem igazán örülnék virágnak, szép meg aranyos meg minden de felesleges, nem tudom hova tenni, elhervad, stb. egy kis csokit inkább díjaznék :D
2013. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fehér rózsa: a megszokott, kiérdemelt szerelemet jelenti, de a szülői szeretet virága is. Jelent még nagyrabecsülést, alázatosságot, ártatlanságot, titoktartást és csendet is.


Írisz: a remény virága


Amarillisz: nőnek adni azt jelenti büszkék vagyunk rá. Értékes kapcsolatot jelez.


Nefelejcs: igaz szerelem virága.

2013. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!