Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkeltek beszéltek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Reggel vagy délelött mindig beszéltek telefonon? És egy nap hányszor ha nem taliztok?
2013. nov. 22. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszerse. pláne nem reggel meg délelőtt. dolgozom.
2013. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak este, egyszer.
2013. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ez nem kevés?
2013. nov. 22. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, reggel ő szokott kelteni engem. Félálomban átölelem, és elmegy dolgozni. Azután én is.


Gondolom, ti még nem laktok együtt. Az, hogy kevés vagy sok a napi egyszeri beszélgetés sok mindentől függ. Mire van mindkettőtöknek igénye, egyébként hányszor találkoztok egy nap, egy héten. Ha pl. csak hétvégente, kéthetente találkoztok, akkor kevés. Ha minden este találkoztok, akkor elég a napi egyszeri telefon.

2013. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi együtt lakunk, én nem dolgozom, ő igen, ad egy puszit mikor elindul dolgozni ( mindig felébredek rá félig ) aztán ha felkelek elmegyek a boltba, nekiállok főzni, takarítani utána szoktam felhívni. olyan dél körül. meg talán még 1x, délután.
2013. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abszolut egyenfuggo. Na meg, hogy milyen a kapcsolatotok, egyutt laktok, vagy meg kulon, ilyesmi.

En speciel mikor kapcsolatban eltem, max estenkent beszeltem a parommal telefonon, vagy akkor sem, nekunk ez boven eleg volt. Mikor meg egyutt laktunk, akkor maximum reggel komasan atolelt, mielott kimaszott az agybol, hogy dolgozni menjen. De en azok koze tartozom, akiknek eleg ennyi, nem viselem el a fojtogato szeretetet.

2013. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azokon a napokon, amikor nem találkozunk, este beszélünk egyszer, de akkor sem mindig.
2013. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor reggel felébredünk átöleljük egymást, utána készülődünk a munkába. Este elém jön és együtt megyünk haza. Van amikor beszélünk telón, ha valami nagyon fontos, de nem sokat beszélünk telefonon.
2013. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!