Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, amin a párotokkal összevesztetek és hogyan kezdődött? Mennyi idő kellett, mire túltettétek lelkileg magatokat a dolgon?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy nagy vitánk, és nem hagy nyugodni, pedig már kibékültünk..

Az egész úgy kezdődött, hogy amikor vártuk a buszomat, hívta az egyik közös haverunk, én tudtam hogy megint kocsmázni akarja hívni, ezért megkértem hogy ne vegye fel.

Amikor elköszöntünk egymástól, azt mondta, hogy ne hívjam fel, mert pihenni fog, majd fél 9kor beszélünk. Nekem itt kezdett gyanús lenni a dolog, de nem szóltam róla. Fél 9kor hívott is ahogy mondta, és "véletlenül" rákérdeztem hogy na, milyen volt kocsmázni??

Itt teljesült be az a női megérzés, amitől féltem.. Igazam volt! Egyszerre elkezdett mentegetőzni és hogy szólni akart róla, de nem tudott meghatni. Rohadt nagyot csalódtam benne, azért mert nem mondott igazat. Egyszerűen nem tudtam mit mondani neki, még annyit sem, hogy nem haragszom.. Csak sírni tudtam.

Fél órán keresztül veszekedtünk telefonon, aztán leraktuk.. Később felhívott, addig én szétbarmoltam a szobámat, ma reggel pedig kiderült, hogy véresre verte a kezét mert megbántott.

Ahogy mondtam kibékültünk, de este óta ha lejátszódik ez a fejemben, összeszorul a mellkasom, és könnyes lesz a szemem. Megbocsájtottam neki, de nem tudom annyiban hagyni. Nehezen bíztam meg benne, pedig nélkülem szinte sehova sem ment (bulikra gondolok..) de ezt a mai napig nem tudja. Reggel is amikor mondtam neki hogy elmegyek hozzá munka előtt, úgy mondta mintha nem örülne neki, de közben a szemei mosolyogtak amikor meglátott.

Veletek volt már hasonló? 18/L


2013. nov. 14. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

volt... mi akkor vesztünk össze, amikor rákérdeztem, hogy miért a bátyja hív el, és vesz nekem jegyet az Ő szalagavatójára?

táncolni akart velem, de nem mehet külsős... de gondoltam, szeretné, ha ott lennék... erre amikor beteg voltam, felhív a bátyja, hogy van 3 jegye, a barátom szalagavatójára, abból az egyik az enyém...

2013. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen volt hasonló. Igen, megrendül a bizalom ilyenkor. Soha nem értettem, hogy ragadhat meg valaki azon a gyerekes szinten, hogy ha fél a konfliktustól, akkor inkább hazudjon. Hosszú távon azért akadnék ki, mert szembesültem azzal, a partnerem ennyire gyerekes és gyáva.


CSAKHOGY, ha az a partner megtanulta a leckét, akkor lehet, hogy ez volt A pofon, ami a végső lökést adja ilyen téren a felnőtté válás felé. Közös munkával a bizalom visszatér, de ehhez most nagyon mélyre kell ásni a problémákban, és nem csak neki!!!


Az, hogy nem tudtál benne megbízni, és tiltod neki a kocsmázást, arra utal, hogy problémáid vannak az önbizalmaddal, és ugyanolyan gyáva és gyerekes vagy, mint ő! Ezen neked kell változtatnod. Neki pedig azon, hogy ha valamit meg akar kapni, annak meg kell fizetni az árát. Ha olyat akar tenni, ami neked nem tetszik, akkor vállalni kell az esetleges konfliktust és kompromisszumra kell törekedni, mert a párkapcsolat nem csak pozitív dolgokkal jár, hanem azzal is, hogy elszámolással tartozunk egymásnak.


Legyen ez az a pont, amikor abbahagyjátok a gyáva játszmákat, majd egyenesen odaálltok egymás elé, és kerek perec kimondjátok, amit éreztek! Te legyél tudatában, hogy nem várhatod el a pasidtól, hogy csak veled menjen társaságba, főleg nem teheted ezt a saját lelki problémáid miatt. Ő pedig nőjön fel, és ne legyen beszari a nézeteltéréseket nyíltan rendezni.

2013. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi gyerekekről beszélgettünk. És gyerekneveléssel kapcsolatos dolgon vesztünk össze.


Én nem tudnám elviselni, ha úgy kéne nevelni a leendő gyerekeinket, hogy néha, ha úgy adódik, megütné őket...


Ő pedig úgy gondolja nincs baj ezzel, hiszen őt is így nevelték, mégis túlélte, és bűnöző anyagyűlölő sem lett.


Ezen annyira összevesztünk, hogy a végén már könnyek között azt mondtam neki, hogy ha így érez, akkor én nem akarok gyereket.


Aztán amikor kibékülünk, sírva ígérte, hogy nem fogja bántai egyik gyerekünket sem, ha lesznek.


27/N

2013. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo! Nincs baj az onbizalmammal es nem vagyok gyerekes..! Csakhogy a volt baratom eleg sokszor megvert es terrorizalt lelkileg. Ezek utan nem olyan egyszeru egy ferfiban sem megbizni. Megis sikerult..
2013. nov. 14. 17:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha ezeket az információkat nem közlöd rögtön az elején, akkor ne lepődj meg, ha az ember nem feltételezi azonnal.


Ettől függetlenül a véleményem abból a szempontból változatlan, hogy a saját lelki problémáid miatt tiltod számára, amit szeretne, és bizalmatlan vagy - szintén a saját problémád miatt. Ezt orvosolni kell, különben az életed minden területén nyomot hagy majd.


Egyébként azt magyarázd el nekem kérlek, miért hagyja akármelyik nő, hogy többször is verje és terrorizálja a pasija? Mégis hogy nem áll fel már az elsőnél? Úgy értem az első ilyen egy csúfos tanulópénz, okés. De a többi?

2013. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hanyszor mondjam meg el hogy NEM TILTOK NEKI SEMMIT?????? Vagy milyen nyelven?? Nem kioktatast kertem.
2013. nov. 14. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Akar a hóhér kioktatni, bocs ha úgy tűnt :).


"én tudtam hogy megint kocsmázni akarja hívni, ezért megkértem hogy ne vegye fel. "


Ebből következtettem arra, hogy nincs ínyedre, hogy kocsmázni menne, és el is tántorítod ettől. Amúgy a "hányszor mondjam még" felkiáltást picit indokolatlannak érzem, mert ez előtt még nem írtál semmi erre utalót.


Amúgy cseppet sem kioktatni akarlak, még ha ridegnek is tűnik a hangvételem, ne vedd zokon. :)

2013. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kicsit (nagyon) feszult voltam es ilyenkor mindent magamra veszek.:/ Nem az hogy nincs inyemre, csak a haverja minden aldott nap beb*szna es be is b*szik mint az alban szamar, es nem hajlando massal menni csak a baratommal.. Azert mert a haver alkoholista, nem kell minden esetben a baratomat is azza tennie. Tudom hogy ez a baratomon is mulik, de alkoholista az apam.. Gondolom az utolso par szo utan nem kell magyarazkodnom.
2013. nov. 15. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Húú, hát nálunk is volt nem egy hasonló eset. Nekem nem a piáról hanem inkább a cigiről szokott hazudni, mert tudja, hogy nem szeretem. Persze az nem esik le neki, hogy a hazugságot még kevésbé szeretem, szóval legalább a képembe ne hazudjon, ha már dohányzott. Emiatt már szakítottunk is egyszer, mert borzalmasan nagy vita kerekedett belőle ilyen zárómondattal: "Ha még egyszer összejönnék veled, tudd, hogy csak bosszút akarok állni..." Azzal otthagytam. Természetesen nem volt igaz és újból együtt vagyunk, de tényleg nagyon fel tud húzni a hazugság.

Én ilyen esetekben megpróbálom a helyébe képzelni magam, és megpróbálom megnyugtatni magam, több-kevesebb sikerrel... Beszéljétek át a dolgot, biztos nem akart rosszat :)

2013. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sikerult ugy ahogy atbeszelni hala istennek.

"Orulok" hogy legalabb te es meg nehanyan aterzitek a helyzetemet es nem oltogattok.

2013. nov. 18. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!