Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem érdekesebbé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem érdekesebbé a kapcsoltunkat a barátommal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami bővebbet. Kor? Mióta jártok? stb
2009. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok... o pedig most volt 20... es most lesz lassan 1 éve hogy egyutt vagyunk ...
2009. nov. 19. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szex terén baromi jó a KámaSutra. De most tényleg!
2009. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A sexben minden oké...én valami mésra gondoltam....nem sex terén...
2009. nov. 19. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont egy-két új pozzal megdobhatnátok a kapcsolatotokat :)
2009. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andrewka ***** válasza:

Közös programokkal mondjuk, ne csak otthon üljetek meg szexeljetek.

Mozi, színház, séta, kirándulás...


22/f

2009. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez kinek okoz problémát amúgy? Neked vagy neki? Mármint, hogy picit lapos a kapcsolat?
2009. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazabol én vettem észre hogy valami nem jo és fel kéne dobni valahogy ezt az egészet mert nem szeretném elvesziteni.... sokat veszekszunk ...persze nagyon szeretjuk egymast ...
2009. nov. 20. 17:14
 9/9 thedani ***** válasza:
59%

Hogy lehet ennyire minimálisan feltenni egy ilyen bonyolult kérdést? Ha választ is akarsz akkor kérlek írj már egy történetet, hogy mi a rossz meg hogy szerinted miért. Ha a szex lenne rossz akkor új pózok megy egyebek. De nem az. Szóval veszekedtek, ez lehet azért van mert kiütközött hogy nem illetek össze és mivel a fiatalságod nem arra kéne elpazarolnod hogy valakivel együtt legyél akivel nem illesz össze, hiába szereted, szakítanod kell vele. Hidd el fogsz mást is szeretni, akivel összeilletek és nem vesztek össze minden apróságon. Ezt tudom tanácsolni, ha nem jó tanács akkor az azért van mert kevés infót adtál. Mondj többet és én is többet mondok :)


21\F

V.Dániel

2009. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!