Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tehetném érdekesebbé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném érdekesebbé a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés
szeretem ezt a lányt és olyan onotonnak érzem a dologot és szerintem öis.mivel tehetném érdekesebbé a eggyüt töltött napokat.
2008. dec. 7. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek kiállításra, szinházba, múzeumba, moziba, vegyetek ki 1-2 jó filmet, főzzetek együtt valamit, este nagyon klassz egy közös fürdés...
2008. dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Srapnel ***** válasza:
Ilyet kérdezni sem szabadna. Hát már azt is mások mondják meg, hogy mit csinálj, hogy ne unatkozz??? Neked kell tudni.
2008. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha az egész ilyen erőltetett az már nem jó!
2008. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, hogy hány évesek vagytok, meg mennyire áll ez közel hozzátok, de szerintem az is jó szórakozás tud lenni, ha csináltok ketten valamit. olyanra gondolok, hogy "barkácsoltok" vmit. hobbiboltokban lehet kapni hozzá kellékeket, lehet, h vmi szívecskéset is találtok =) szerintem jó móka, sokat lehet közben nevetni, és közös emléketek is marad.
2008. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!