Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet egy párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy párkapcsolatot még érdekesebbé tenni?

Figyelt kérdés
Írjatok tippeket, mivel lehet feldobni egy kapcsolatot. Nem, mintha most unalmas lenne, csak egy idő után szeretném feldobni a szürke hétköznapokat.
2010. máj. 9. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

vegyetek egy kozákpisztolyt és lőjetek Kiszel Tünde naptárra.


20F

2010. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös programokkal... csak kettesben. Menjetek sétálni, kirándulni, esetleg nyaralni.
2010. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Szadómazó játékok, esetleg vegyetek be valakit harmadiknak. Kutya is lehet.
2010. máj. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A normális választ köszönöm.

A többieknek: bocsi, elfelejtettem kiírni a kérdéshez, hogy normális válaszokat várok, mert azt hittem egyértelmű.

2010. máj. 9. 01:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Na látjátok én is pont ezen dolgozom, de úgy egy kicsit nehéz, hogy a másik fél egyre kevesebb hajlandóságot mutat bármiféle program felé és a munkára fogja. Aztán meg csodálkozik, hogy szakítás lesz a vége az egésznek.
2010. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írjatok még ötleteket. Légyszii
2010. máj. 10. 06:19
 7/8 anonim válasza:

Lepd meg őt, legyél merész, kezdeményez.

Sokféle szex társast lehet kapni amit csak ti ketten játszotok: érzékek kertje, szex hanting ...stb.

2010. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most gyereket várok... :)
2010. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!