Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan zajlik a karácsony? Együtt töltitek a párotokkal a szentestét is? És általában ti mentek a párotokhoz vagy ő jön hozzátok?

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok le, hogy mióta vagytok együtt, és ha december 24-ét is együtt töltitek, akkor mennyi idő után karácsonyoztatok először közösen?


Mikortól lehet ilyet kérni a másiktól, hogy a családja helyett inkább veled töltse a szentestét?



2013. nov. 22. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi még külön karácsonyozunk, két évesek leszünk januárban. Szerintem, ha már együtt laktok, és teljesen függetlenek vagytok a szülőktől, akkor lehet ezt megjátszani.
2013. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi 3 éve leszünk együtt, ugyanoda járunk egyetemre, de mivel alapból mindketten más városban lakunk, ezért a suli miatt albia kellett költöznünk. 2 éve közös albérletben lakunk, de karácsonyozni mindketten hazamegyünk a családhoz... ezért kérdeztem, mert 3 év után én úgy érzem, lennénk már azon a szinten, de nem tudom... :S
2013. nov. 22. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
mi 3 éve vagyunk együtt, de nálunk elég nehéz összehozni a karácsonyt. az ő szülei 150 km-re laknak innen, az enyémek meg elváltak. eleve megy a hiszti, hogy melyik szülőmnél mikor legyek, nemhogy még ő is jöjjön, vagy én menjek le. mi 23-án békében megtartjuk a karácsonyt, aztán megy mindenki a pereputtyához :D
2013. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szenteste a családdal történik ez egyértelmű. Tavaly a barátnőmmel még külön töltöttük de mivel már lassan 2 éve járunk februárban lesz 2 éve, így úgy döntöttünk, és a családdal is lebeszéltük ezt hogy a 24-ét nálunk fogja tölteni. Egyrészt azért jön ő ide mert a mi családunkban ez a hagyomány hogy a szenteste itt zajlik és a tesómék is mindig hazajárnak olyankor, és együtt vagyunk. A 25-e már nem olyan komoly mert régen a nagyszüleimhez mentünk olyankor csak ugye amióta nagymamám meghalt azóta nem várhatjuk el nagyapámtól hogy egyedül töltse a szentestét így ő jön ide hozzánk és 25-én már nem ünneplünk igazán a családdal, persze vannak rokon látogatások meg egyéb hasonlók, de azt már nem kell komolyan venni és mivel a barátnőm szüleinél az a hagyomány hogy 24-én mindenki otthon ünnepel a saját családja környezetében így azért engedték el a barátnőmet hozzánk mert tudják hogy mi már hamarosan egy család leszünk és igaz hogy még nem élünk együtt de már komolyan tervezzük a dolgot így ő jön ide hozzánk cserébe 25-én reggel mi megyünk oda ebédre, majd ott leszünk 27-ig akkor ugye be leszek mutatva a többi rokonuknak is amire nem várok igazán de egyszer azt is meg kell érni, és részt veszek az egyéb családi kiruccanásokban is, rokon látogatás, nagyszülők látogatása stb...

A szilvesztert tavaly együtt töltöttük baráti társaságban, tavaly előtt amikor még csak ismertük egymást de még nem jártunk akkor is szintén, de idén megbeszéltük hogy leutazunk a Balatoni nyaralójukba és ott kettesben leszünk meg majd mászkálunk ott és nézzük a "maszek" tűzijátékokat. Mivel egyik család sem nagyon akar még belemenni hogy a szentestét kettesben töltsük ami érthető is így a szilveszter meg az új év lesz az amit kettesben fogunk tölteni.

2013. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az idén mivel szingliben nyomom, dolgozni fogok, bevállaltam plusz pénzért, nem akartam egyedül otthon lenni, megint...
2013. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!