Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Akik keveset tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Akik keveset tudnak találkozni,1 héten egyszer, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Én már teljesen kivagyok, mindennap van mit csinálnom, de a hét közepe, vége felé már vége eltörik a mécses.

2013. nov. 22. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehezen bírtuk. Nem is bírtuk addig, amíg kellett volna, megoldottuk hogy együtt legyünk.


Miért nem tudtok találkozni?

2013. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orsy070 ***** válasza:
57%
Hat rossz de alltalaba elfoglalom magam melozom vagy valami de kb orankent beszelunk es ha nem is hivom fel folyamatosan tudom mi van vele mar csak azert mert aggodom erte . egy ido utan jobb lesz hid el vagy nem tudom vannnak idoszakok amikor jobban elviselem azt hogy a baratom nincs velem vanak olyan idoszakok amikor brutalisan rosszul erzem magam es azt magyarazom hogy nem jo ez a kapcsolat pedig jo es szeretjuk egymast csak sajnos keves idott tud velem toltenni erre is van megoldas ossze koltozes :P de arra sokat kell varnni sajna.
2013. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Munka miatt. Elkellet és egy darabig elkel majd utaznia távolabbra és csak heti egyszer tud hazajönni... :(
2013. nov. 22. 17:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok olykor vele, hogy tök jól elvagyok, csinálgatom a dolgaimat, de máskor meg már a sírás határán vagyok mert már nem bírom. :((
2013. nov. 22. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt összesen hétszer találkoztunk. (A 8. találkozás az esküvőnkön volt.). Ebből a leghosszabb együtt töltött idő 1 hét volt, de akkor is nappal dolgozott és csak az este maradt nekünk. De volt, hogy csak 2 napra találkoztunk, és pont fekvőgipszem volt.


Szörnyű volt, de tudtam, hogy össze fogunk házasodni, és utána boldogok leszünk. 3 éve vagyunk házasok, és utólag azt mondom, hogy megérte a sok várakozást, és átsírt éjszakát.

2013. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!