Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pasimmal olelkezes/csokoloz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasimmal olelkezes/csokolozas kozbe elkezdek bizseregni lent, az jot jelent?

Figyelt kérdés
15/L

2013. nov. 22. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen..
2013. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy felizgulsz... Vagyis dolgoznak a hormonok és ágyba akarsz menni..
2013. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megbizsergetnélek,ja bocsi foglalt vagy:/
2013. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
megbizsergetnélek én titeket egy vödör kénsavval a tojáshéj a p!csátokon lóg de már egymást másszátok... szégyen gyalázat ez a mai világ!
2013. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szandekozon lefekudni vele a kozeljovoben, 3 hete vagyunk egyutt en meg szuz vagyok o mar nem, mind2en 15 evesek.
2013. nov. 22. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog, de a szexel várjatok még. Az előző okos válaszoló papolhat a mai fiatalságról, amikor nem is olyan régen a lányok 16-17 évesen mentek férjhez, aki netalán elérte a 18-19 éves kort már vénlány volt. Így könnyű volt "önmegtartóztatni" magukat.
2013. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Az más! Akkor férjhez mentek olyan idős korban nem pedig minden szembejövővel kavartak,és nem égtek ki 20 éves korukra...
2013. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Adjatok mar meg a tisztetet a kiveteleknek!! Nem kell igy dobalozni h bezzeg a mai tinik ribncok stb..
2013. nov. 22. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem más. Látszik, hogy nem nagyon beszéltél öregekkel. Az én falumban a pincedombra jártak a fiatalok kamatyolni, függetlenül, hogy házasok voltak vagy sem. Akkoriban úgy hívták, hogy megyünk "ködmönt köszörülni". Én mondom rosszabbak voltak, mint a mai fiatalok. Persze ezzel nem dicsekednek, mert a korral kijár a tisztelet. Akkor is volt ez az, csak nem volt nyilvánossága a dolognak, mint most. Persze könnyebb az ember lelkének úgy gondolni az öregekre, mint szentekre pedig nem voltak ők sem azok. Tisztelet a kivételnek akkor is és most is!
2013. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!