Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti megcsókolnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti megcsókolnátok egy lányt egy buliban, ha lenne barátnőtök?

Figyelt kérdés
9.es vagyok és jövõ héten gólyahét pénteken gólyabál.Az ifim(10.es,aki szivatni fog a héten) nagyon tetszik nekem,ès amikor a közös ismerõsünk bemutatott minket egymásnak,nagyon flörtölgetett velem,de a közös ismerõsünk mondta nekem,hogy õ ilyen flörtölgetõs típus,de van barátnõje.Ezen nagyon elszomorodtam.Mit tegyek?

2013. okt. 20. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ifi
2013. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy évvel idõsebb tanuló(10.osztályos) aki szivatni fog a gólyahéten.
2013. okt. 20. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Gondolkodj már: van barátnője, de közben mások felé is kacsingat?
2013. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereti a barátnőjét akkor nem
2013. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!2.igazad van.Ha esetleg tényleg akarna tõlem valamit,akkor azzal megcsalná a barátnõjét,ebbe én is belegondoltam,ès akkor engem is megcsalna.:/
2013. okt. 20. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
de ha le-opod az nem megcsalás, mert végülis nem feküdtök le
2013. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapból, ha van barátnőm első és legfontosabb a hűség..:D Az hogy megnézzek bulikor egy-két csajt az már más ( mivel nem vakságot hanem hűséget ígértem)

Még ha netán meg is csókolna, szerinted lenne utána köztettek valami? Inkább kerüld mert ha még netán jobban beleszeretsz sokkal rosszabb lesz látni hogy "csókolóztatok" még sem vagytok együtt..

2013. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hat neked minek kel egy olyan csavo ja es semmi kep nem csokolnek meg masik csajt ha van baratnom ja es szerinted ha van baratnoje es mas csajal szemezik akkor ha veled osszejon akkor nem felsz hgy veled is esztfogja csinalni
2013. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!