Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy nem csak én látom, hogy hülyének néz?!

Figyelt kérdés

3hónapja együtt vagyok egy sráccal.

Fiatalabb mint én.Ő még suliba jár én dolgozom, s egyedül élek a kisfiammal. Ő a szüleivel él.


Úgy volt ,hogy ma átjön délután s együtt töltjük a hétvégét.

Erre délután írta, hogy beszélt az édesanyjával s mennie kell haza, (15km-er van köztünk) mert viszik a fát és segíteni kell pakolni.

Ez nem történt meg mert állítólag nem vitték mégse a megrendelt fát.

Írta átjön este. Ez sem történt meg , mert ismét anyukájára hivatkozott ,hogy szerdán műtötték és megkérte az anyja ,hogy ne hagyja egyedül .

Majd rá 20percre írja,hogy jön be a városba ,a haverjával bulizni, de megy is haza a legutolsó busszal.

Néztem nagyokat.


Most pedig ír nekem ,hogy mennyire szeret,stb stb és meddig vagyok ébren, merthogy bent akarnak maradni bulizni és a buli végén feljöhetnek e a haverjával mert nincs buszuk még olyankor.


Jól látom ,hogy hazugságok sorozata?

Ráadásul mi vagyok én szállásadó?


2013. nov. 22. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Dobd ki.Csak kihasznál.Keress egy normális férfit.
2013. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Orsy070 ***** válasza:
20/L elege hazugsag az egesz jo hogy buliznni eltud menni de az igeretett nem tudja betartani szemet pasik
2013. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
xd kemény a legény :D de fura a történet és kicsit bunkónak tűnik a csávó hozzáállása, de szerintem ha anyukája beteg és ezért hozzád nem megy akkor bulizni se! szóval enyhe hazugságokat veszek észre :D jajam hülyének néz
2013. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Aaa de jó,hogy nem csak én látom így!


Legszívesebben felrugdosnám! De telibe! :D

2013. nov. 22. 21:43
 5/21 anonim ***** válasza:
haha, még hogy nálad aludjanak miután szépre itták magukat? ugye ezt ő sem gondolta komolyan? fogadni mernék hogy azért nem mondta le a találkát mert valami számítógépes játékot érdekesebbnek talált, hajtsd el a búsba ezt a kis taknyot
2013. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Itt kisgyerek van és nem átjáróház!


Fel se tudom fogni mégis ,hogy gondolta!


Életemben egyszer láttam ezt a haverját is.


Folyamatosan bombáz az sms-el , hogy így szeret és úgy szeret !

Komolyan mondom ez idióta!

2013. nov. 22. 21:47
 7/21 anonim ***** válasza:
Komolytalan, hagyd a francba!
2013. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
most küldd el a fenébe, most, hátha nem tud legalább hol aludni!! :DDD neogy hagyd h. ottalszik a kis retek éretlen pöc5
2013. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

bla bla bla beszélni meg írni könnyű!

Nehogymár beengedd őket! Minek néz Téged?

2013. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hagyom mindenféleképpen.

Csak ez kicsapta nálam a biztosítékot .

2013. nov. 22. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!