Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassag mennyire szamit? Mennyire elfogadott, stb.

Figyelt kérdés
En no vagyok 170cm. A ferfi aki tetszik, szinten ugyanakkora mint en. Titeket zavar a magassagkulonbseg, zavaro lehet egy parkapcsolatban? Milyen velemennyel vagytok rola? Normalis valaszokat kernek szepen. Nemet es kort is irjatok legyszi.

2013. nov. 23. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne mások véleménye döntse el,hogy valakivel akarsz valamit,vagy sem!Azt se értem,hogy milyen magasságkülönbségről beszélsz,ha egy magasak vagytok.
2013. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most ugy altalanosaagban is kerdeztem.
2013. nov. 23. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 174 vagyok.. Mindig magas pasit akartam...

A férjem 4 cm-rel magasabb csak..nem zavar, de majdnem ezért nem hagytam hgy közelebb kerüljünk egymáshoz. Megbántam volna ha így teszek csak a köz véleménye miatt.


Alacsonyabb ne legyen egy férfi, de másnál ez sem zavar, az ő dolguk, de az alacsonyabb férfiak mellett debellának érzem magam, pedig a súlyommal nincs gondom...

2013. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs


26/n

2013. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani,hogy én nem az alacsonyak táborához tartozom.Szóval tényleg ne ez befolyásoljon.Ha kimész az utcára hány darab alacsonyabb srácot látsz barátnővel?Csak mert én elég sokat.
2013. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én viszonylag kényes vagyok a partnerem magasságára. 178 cm vagyok, és csak a 160-168 cm magas lányok mellett érzem jól magam. Volt már ennél alacsonyabb és magasabb barátnőm is, de egyik kapcsolat se tartott sokáig, mert én kényelmetlenül éreztem magam mellettük. Most már nem is kezdek olyan lánnyal, aki nem ebbe a magasság-tartományba esik...
2013. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Régebben engem zavart. Én 165 cm vagyok, és 180 cm körüli pasik jöhettek csak szóba.

Már egyáltalán nem zavar, meg nem érdekel. Jó, nálam alacsonyabb ne legyen, de nem zavar, ha velem egymagas. :-)


Sőt, régebben a nagy darab, fekete hajú, barna szemű pasik tetszettek csak.

Pár hónapja jöttem rá, hogy már nagyon nem így van :-)

25N

2013. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A ti esetetekben nincs magasságkülönbség, tehát pont ideális, nem?
2013. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kizárólag 167,5 centiméteres lányokkal kezdek. Általában mindig van nálam colostok, de ha véletlenül otthon felejtem és megismerkedem egy lánnyal és a szemmértékem megtréfál, másnap vagy harmadnap igyekszem lemérni őt tetőtől-talpig.


Fél milliméter még belefér, de ha magasabb vagy alacsonyabb az aranymetszésnél, akkor nem vagyok képes vonzódni hozzá.

2013. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 175 centi vagyok, a férjem 190. Nekem ez így tökéletes.


Volt már velem egy magas barátom, és 195 centis is. Alacsonyabb pasival nem jártam soha.


Tudom nem szép dolog, mert senki nem tehet arról, milyen magas, de engem zavar...nem érzem jól magam egy pasi mellett ha alacsonyabb...számomra az a férfias aki magas... nem tehetek róla.


De úgy gondolom, hogy akit nem zavar alapvetően, azt ne érdekelje hogy mások mit gondolnak:)


27/N

2013. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!