Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek másfél méter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másfél méter magasságkülönbség a lány javára soknak számít? Egy elég érdekes felvetés és egy kis közvélemény kutatás!?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív jellegű.

Szóval délelőtt is írtam ki erről egy kis szösszenetet de csak 3 normális válasz érkezett, márpedig én jóval több ember meglátására lennék kíváncsi :)

Az egész arról jutott eszembe, milyen lenne, ha a lány/nő hordozná a tenyerén a férfit, szó szerint.

Szóval, az alapszituáció: Párkapcsolatban van egy férfi és egy nő de a férfi összemegy úgy 15-20 centi alacsonyra, az ok lehet bármi de a kérdés szempontjából legszerencsésebb, ha azt mondjuk a nő boszorkány és véletlenül összezsugorítja a férfit, viszont az érzései mit sem változnak. Először is, szerintetek párkapcsolatnak lehetne nevezni egy így kialakult helyzetet?


Férfiak, lehetségesnek tartanátok azt, hogy továbbra is normális ütemben, a megszokott módon (már amennyire meg lehet ezt szokni) folyjon tovább a kapcsolatotok?

Mindezek után is ugyanúgy szeretnétek azt a lányt még akkor is, ha nem tudna visszaváltoztatni?

Kíváncsiak lennétek önszántatokból is, ha az állapot nem lenne permanens hanem mondjuk 3 napig tartana?

Feszélyezve éreznétek magatokat a kapcsolatban, ha a párotok legalább 100-szor akkora méretű lenne mint ti? (ugye kb fél kilósak, ha lennétek)

Az egész helyzet inkább izgatóan vagy félelemmel teli hatna rátok?


Nők, a kérdések nagyjából ugyanazok olyan változtatásokkal, hogy

Megtennétek ezt a párotokkal kíváncsiságból úgy 3 nap erejéig?

Nem feszélyezne titeket, hogy a kapcsolat normális esetben erősebb fele ennyire eltörpül mellettetek?

Éreznétek lelkiismeret furdalást, ha ez tényleg megtörténne de tudnátok, hogy nem marad így sokáig?

Ha összevesznétek akkor visszaélnétek a helyzetetekkel?


Ja igen, nem szívtam semmit, nem bolondultam meg, nem vagyok elmebeteg sem perverz állat, sem egyéb olyan negatív jelzővel illethető valaki ami a válaszban még előfordulhatna.

Egyszerűen csak kíváncsi vagyok.

[link]

(a kép sejthető ki(k)nek szól :) )



2013. okt. 25. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jaguár,az idő múlásával te sem leszel okosabb :D
2013. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kíváncsiságból vagy 3 napra lehet belemennék. ha szeretném a páromat akkor is megtartanám ha kicsi lenne. de azért nem lenne túl jó.
2013. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyanús hogy a kérdező megkérdezte már ugyanezt.És már akkor se a megfelelő kategóriába tette fel.
2013. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mekkora lenne a puncija??????????

egész nap barangolnék benne rajta:))

2013. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor mi lenne a megfelelő kategória? :)

És írjátok le a korotokat/nemeteket is légyszíves.

2013. okt. 25. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Meow.

Én a barátomat simán összezsugorítanám pár napra. Ráraknám a vállamra, vagy a zsebembe, aztán ottmaradsz! :D

2013. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre nem tudom milyen komoly választ vársz. Mindenesetre nem tudnék mit kezdeni vele. A punci nem lenne elég szűk, de mégis beférnék a mellek közé. Az egynek jó élmény lenne, de annyit nem ér, hogy így éljek:D
2013. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudomány,ezotéria,egyéb kérdések...
2013. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem zsugorítanám össze, nekem ez túl bizarr ahhoz, hogy akárcsak 3 napra is kipróbáljam.
2013. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
oxigénpalack vagy szívószál és meglesz a G-pont!
2013. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!