Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszik velem a barátnőm, mert "beleszóltam" az öltözködésébe. Tényleg főbenjáró bűn ez?

Figyelt kérdés

csak megjegyeztem, hogy mely ruhák állnak jól neki, kiemelve, hogy ez farmer, vagy az a felső és mondtam mi nem tetszik annyira rajta. Erre kiakadt, hogy ne korlátozzam őt az öltözködésében, meg miért várom el, hogy csak pár ruhát hordjon. Én nem akartam se megbántani, de hát ha nekem bizonyos farmer, felső és cipő tetszik rajta (amivel rendelkezik is), akkor miért ne legyek őszinte és miért ne mondjam el neki...Ő azt mondja így nem lehet igazán önmaga, mert ő azokat annyira nem szereti.

Kinek van igaza?


2013. nov. 23. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire voltál erőszakos, vagy kioktató vele szemben. Nem mindenki szereti a kéretlen tanácsokat. Nem tettél rosszat azzal, hogy elmondtad a véleményed, de hagyd meg az ő döntésének, hogy mit hordjon, és ne szekáld.
2013. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a veszekedésen van a hangsúly, mert ezért tök értelmetlen, nem azon, hogy kinek van igaza.
2013. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakiért odavagy,akkor zsákban is tetszik,annyira szereted.Persze ez nem jelenti azt,hogy nem lehet önálló véleményed,pláne,miután eloszlott a rózsazsín köd,viszont szerintem ez fájó pont volt neki.Nem a kritika miatt,hanem mert ezzel picit leromboltad az önbizalmát.Főleg,ha a stílusodat bántónak érezte.
2013. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zotanbro ***** válasza:
attól hogy neked tetszik neki nem feltétlenül azt kell felhúznia:D te csak megmondtad hogy neked mi tetszik rajta mi nem... hagyd rá majd alszik 1et és nem emlékszik semmire :D
2013. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit mindkettőtöknek...

Hagyd kibontakozni, és néha csak finom/burkolt megjegyzéseket tegyél, mert a lányok nagyon érzékenyek a kinézetükre.

2013. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem voltam ott, nem tudhatom, de nekem az az érzésem, hogy kicsit túlzásba vihetted a témát.

A kéretlen őszinteséggel a legtöbbször pont az a baj, hogy kéretlen. A kutya sem volt kíváncsi a véleményedre. Ha a barátnőd tudni akarta volna, akkor rákérdezett volna, hogy teszik-e neked ebben és ebben a ruhában.

Meg attól, hogy neked jobban tetszik egyik farmerben, mint a másikban, neki lehet, pont a másik a kedvence. Vagy nem ugyanaz az ízlése, mint a tiéd.

Lehet, már annyit őszintéskedtél öltözködés témában, hogy úgy jött le, mintha át akarnád formálni az egyéniségét, az ízlését.

Én csak akkor szólnék a páromnak, hogy probléma van az öltözködésével, ha valami tényleg brutál elviselhetetlenül ronda és előnytelen, gusztustalan ruhát venne fel, vagy az alkalomhoz nagyon nem illőt.

2013. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!