Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek? Beleszólta...

Hogyan viselkedjek? Beleszóltam egy olyan dologba amihez igazából semmi közöm nem volt.

Figyelt kérdés
Utálom az igazságtalanságot és ez miatt most mind két fél rajtam köszörüli a nyelvét. Hogyan kezeljem a helyzetet? Elkerülni nem tudom őket, viszont várható, hogy a nagy szájú nyilvánosan beszól nekem... Azon kívül, hogy nem kellett volna beleszólnom, mit csináljak? Tanácsokat várnék...
2012. jan. 29. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
usd meg az okloddel
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mind a két félhez odamész külön-külön és megmondod nekik hogy muszáj volt szóvá tenned mert nem bírod elviselni az igazságtalanságot, bár tisztában vagy vele hogy semmi közöd nem volt az ügyhöz, épp ezért elnézést kérsz.

Ennyi.

2012. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy igazán használható válasz tudjunk adni, valamilyen szinten tudnunk kéne mi történt, mert így csak annyit tudok mondani, hogy sz@rd le.
2012. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mind a két féllel beszéltem. Elnézést is kértem.

A nagy szájú illetőtől tartok. Négyszemközt lerendezem, de nyilvánosan?! Tudom, hogy le kéne szarnom... de idegesít. Az illető a nagy szájával szeret alázni másokat. Utálom az ilyen embereket.

A kérdésemből csak a témát hagytam ki, de a lényeget leírtam. Több nem történt.

2012. jan. 29. 12:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha elnézést is krétél, hogy bele szóltál, onnantól nem a te bajod. Ha valakinek ennyire kisebbségi komplexusa van és máson köszörüli a nyelvét, az az ő szegénységi bizonyítványa. Egy darabig engedd el a füled mellett, de ha nagyon nem bír magával, én már megjegyezném, hogy ugyan tegye már magát túl rajta, mit pörög ezen.
2012. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Azt mondod az érintettekkel lerendezted. Akkor ez a nagyszájú ismerős is egy kívülálló ezek szerint. Mi jogon szidna ő téged, hogy beleszólsz mások ügyeibe, ha ő ugyanígy beleszól azzal, hogy téged szapul. Neki sincs semmi köze hozzá akkor, nem?

A másik. Neked nem kell senkitől elnézést kérned. A véleményedet elmondhatod bármikor, nem kell engedélyt kérned senkitől. Akinek ez nem tetszik, az ne mások bevonásával rendezze a magánügyeit, és akkor nem kap talán olyan kritikát, ami nem tetszik neki.

Ha ezek pedig ezek az emberek ekkora parasztok, hogy még téged bántanak emiatt, akkor elgondolkoznék azon, hogy valóban szükségem van-e rájuk? Nem kell mindenkivel kapcsolatot tartani, akikkel nem érezzük jól magunkat. Főleg ha gyomorgörcsünk van miattuk. Előbb utóbb meg úgyis megunják hogy piszkáljanak.

2012. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell tartanod a "nagyszájútól".

ha szól neked, szólj vissza neki.

általában ezeknek az embereknek tényleg csak a szájuk nagy, az eszükkel ellentétben, persze akadnak kivételek....

ha meg még ezek után is, miután beszéltél vele az ügyről és jár a pofája, akkor az nem téged hanem őt minősíti....

ha ordibálna, vagy ilyesmi akkor a lehetőleg a legnagyobb higgadtsággal válaszolj neki, hiszen az kiabál akinek a háza ég! így a kívülállók neked fognak hinni.

2012. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Azt írtad megbeszélted velük. Négyszemközt minden oké volt.

Ha a nagyszájú ismerősöd elkezd majd oltogatni mások előtt, akkor te is ott mindenki füle hallatára és szeme láttára megkérdezed tőle: "ezt nem beszéltük már meg négyszemközt? Akkor ott mindent tisztáztunk, nem? Viszont ha úgy érzed maradt benned még szálka irányomban amit ki kell adnod azt előbb miért nem vagy képes nekem elmondani?"

2012. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Rendesek vagytok. De ettől még tartok, hogy nem aláz-e le... elég ciki így is, hogy én vagyok a főszereplő, és nem az a lényeg, hogy mi is történt valójában....

A nagy szájú illető az egyik szereplő, nem kívülálló.

2012. jan. 29. 17:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen hangoskodó pics.knak valójában feltűnési viszketegsége van, és örülnek ha mindenki rájuk figyel. Ha ők vannak a középpontban. Csak ezért csinálják az egészet. Egyébként a legtöbb ember nem csípi az ilyeneket, úgyhogy akármi is lesz, nem hiszem hogy neked kéne szarul érezned magad. Végülis nem csináltál semmit. Ők fújják fel az egészet.
2012. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!