Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni egy lánnyal se?

Figyelt kérdés
Olykor én is szerelmes vagyok, persze olyanba aki csak barátkozni akar velem. A legtöbb lány inkább a barátot látja bennem és többet nem szeretnének. Én megkérdeztem tőlük hogy miért, de mindig az van hogy nem akarnak "most" kapcsolatot. Ez ellen mit lehet tenni? Ne legyek jófej, mert csak a bunkó parasztokra buknak a lányok?
2013. nov. 23. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem nyomulsz eléggé, hanem egyszerűen bemutatod a lányoknak azt az énedet akiknek elmondhatnak mindent és pont ezért tekintenek rád csak és kizárólag úgy mint a barátjukra. Tégy többet, mutasd ki te mit érzel.
2013. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így belegondolva igazad lehet, bár ettől mindig is féltem, mármint a nyomulástól... nem szokásom..:D
2013. nov. 23. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Na látod, ne félj nyomulni de mégse ess át a ló túl oldalára. Meglátod menni fog, csak mutasd ki az érdeklődésedet.
2013. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól. Ha egy lány azt mondja, h nem akar most kapcsolatot, az ezt jelenti.
2013. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csajnak nem jön be a srác, akkor minden nyomulásnak számít, ha jól néz ki, akkor meg szinte semmi nem számít annak.Sajnos ez az igazság.
2013. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ajj már jöttök ezzel a sok hülye dumával.. ÉS mégis szerintetek a többi pár hogy jött össze? Egymásra néztek csukott szemmel és úgy voltak vele, hogy gyere most akkor járunk? Nem. Flörtöltek, nyomultak majd tádá.. sikerült.
2013. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, de ha a srác egy alacsony, pattanásos, zsírosarcú, vékony gyerek lett volna, aki egyáltalán nem jön be a csajnak, biztosan nem jöttek volna össze, akárhogy is flörtöl.
2013. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és mi van akkor ha valakinek bejön? minden zsák megtalálja a foltját.
2013. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyunk páran, akik egy lánynak se jövünk be. Nem biztos, h a kérdező is ilyen, de lehetséges.
2013. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!