Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lehet összejönnöm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet összejönnöm egy 28 éves nővel? (21F)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm révén ismertem meg; azt tudtam, hogy a testvére, de azt hittem, a húga... Beszélgettünk egy keveset, és nagyon szimpatikus volt (meg az a kevés is, amit egyébként tudok róla), külsőre is pont az ideálom. Azt gondoltam, hogy korombeli lehet, erre kiderült, hogy már 28 éves... Nem állítom, hogy én is bejövök neki, de ha nem érdemes forszíroznom a dolgot, akkor úgyis mindegy.


Valószínűleg minél előbb szeretne gyerekeket, mert imádja őket, a munkája is ilyen, én viszont leghamarabb 5 év múlva, szóval ez is alapvető ellentét lehetne a későbbiekben. Vélemények, tapasztalatok?


2013. nov. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nem, de nekem jó lenne.
2013. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen cipőben, 19 évesen egy akkor 29 éves nővel. Pontosan így túlaggódtam mindent és emiatt nem is lett a dologból semmi. Ma már bánom.
2013. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zotanbro ***** válasza:
keszen allsz ra higy apuka legyel?
2013. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem, leghamarabb 5 év múlva.
2013. nov. 23. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont 21 évesen jöttem össze egy 28 éves nővel. Azt tudni kell, hogy valahogy a saját korosztályommal akkor nem jöttem ki. Amíg együtt voltunk igazából minden jól működött, aztán miután megünnepeltük a 30 éves születésnapját felvetette, hogy költözzek hozzá. Akkor nézett lakást, én meg éppen csak befejeztem a főiskolát. Ő már családot szeretett volna. Én még nem. A szívem szakadt meg és az ővé is, de nem működött végül.
2013. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!