Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátom cserbenhag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom cserbenhagyott, jogos?

Figyelt kérdés
Most nagyon nehéz időszakomat élem, lelki betegsegek alakultak ki nalam es családi gondjaim is vannak, az eddigi barátaim meg mind kihullottak mellolem. Egesz heten a hetveget vartam, hogy kikapcsolodhassak, elmehessek a barátommal meg a közös társaságunkkal inni. Tegnap az egyik haverunk miatt nem mentünk, mert lemondta es a barátomnak se volt így kedve. Ma ők páran megbeszeltek hogy elmennek egy koncertre(amit en nem szeretek) elhivtam az összes többi barátomat hogy jöjjenek el velem valahova mert már nagyon ki vagyok idegileg de senki nem er ram... Ezert megkértem a baratomat hogy hagyja ki a mai koncertet merr szükségem lenne rá, de azt mondta hogy nem... Es nagyon rosszul esik. Most menjek el egyedul kocsmazni?:/ én kérek sokat a baratomtol?
2013. nov. 23. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a közelben vagy, esetleg elmegyek veled sörözni, de ezt a barátoddal kellene megbeszélned.
2013. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem kérsz sokat én a szerelmemért ha megmondja, hogy mennyire rossz neki én mindent feladnék, hogy vele legyek és ne legyen neki rossz.
2013. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Háááááát ez így kívülállóként nem ismerve a teljes történetet elég nehéz megmondani. Talán kicsit figyelmetlen a barátod veled ha ennyire kivagy. Viszont ha azt nézem hogy nem vitt el egy olyan koncertre amit te amúgy se szeretsz ő viszont már elígérkezett a barátaival és nem mondja vissza az utolsó pillanatban mert te azt most kitaláltad akkor őt kell védenem.
2013. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azèrt mert neked rossz napjaid vannak, mèg nem ràngathatod ùgy a baràtod, mint egy darab szart. ha egyszer megbeszèltètek, h elmegy a koncertre ès te is elkezdtèl màs programot szervezni, akkor ne gondold meg magad az utolsò pillanataban.

ìgy jàrtàl, ma otthon maradsz, aludj, ezèrt nem kell a baràtodnak is szìvnia!

2013. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátoddal tegnap együtt töltöttétek az időt a lemondott kocsmázás helyett?
2013. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk az előzményeket.


Mennyire nagyok a gondok, mennyire látszott rajtad,

mennyire mutattad ki a barátodnak, hogy szükséged van

rá.. Ezek apróságok, mégis sokat számítanak.


Feltétlen ivásba kell ezt folytani? Van más megoldás is

rá.

2013. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szó sincs róla, hogy rángatni szeretném. Sose mondanám, hogy bocsi most más programom van, nem érek rád, vagy h ne gyere velem. Ha hívott volna, még a koncertre is elmegyek, bár nem nagyon rajongok a rappért, de talán kibírtam volna...

De volt már olyan, hogy ketten megvettük az elővételes jegyet az egyik koncertre, aztán a bejárat előtt meggondolta magát, ezért el kellett adnunk és elmenni kocsmázni. Pedig annak különösebb oka sem volt, csak neki nem volt kedve bemenni.

Amúgy hát nem mondom hogy a világ legnagyobb problémáival küszködök, mert egyáltalán nem, de valamiért felerősödött rajtam a pánikbetegség és depressziós is vagyok, szóval most igazán szükségem lenne valakire.

Szóval most itt ülök és depizek.

2013. nov. 23. 19:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi mindenkinek, hogy válaszolt.
2013. nov. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!