Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megbocsájtsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megbocsájtsak neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy felbukkant a volt barátom akivel kb 1 hónapot voltunk együtt de mind kettőnk hibájából vége lett..Közbe neki lett új barátnője 1,5 évig..Most szakítottak mert állítólag nem szerették már egymást és azt mondta nekem hogy nagyon sajnálja hogy szakítottunk de hogy ö úgy látja hogy össze illünk és szeretné ha megbocsájtanám neki..A gond az hogy megbocsájtottam de nem tudok felejteni..Ott a tüske a szívembe és ezt soha senki nem fogja kitépni onnan,ez végleg ott marad.Nem tudom mit csináljak,gyakorlatilag elküldtem úgymondd hogy nem illünk össze,és szarúl esett amit csinált!Szerintetek azért keres mert tényleg akarna még valamit?Vagy csak szerelmi bánata van?

2013. nov. 23. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Akar valamit persze betömni a lyukadat, patront üríteni.
2013. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak az én véleményem,de szerintem nem gondolja komolyan.Most szakított egy nem rövid kapcsolatból,és hirtelen te vagy neki a nagy szerelme?! Persze,lehet igazat mond,de kétlem.A másik meg,hogy ha te nem is vagy benne biztos,akkor inkább hagyd a dolgot.Szerintem így nem is lenne az igazi.De persze,ahogy érzed.
2013. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 errre ***** válasza:

Nem biztos, hogy csak szórakozik.

Mi nem tudjuk,hogy ő milyen ember, ezt csak te tudod..

Mennyire megbízható? ezt sem tudjuk..szerintem te sem.

De, ha nem szerette már a lányt..kitudja.

2013. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Szerintem a nyelvtan tanárod akar lenni...
2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy én sem ismerem,éppen ezért nem tudok dönteni!De mindenesetre az eszemre hallgattam miközben a szívem mást mondott..Nem leszek pótlék,az biztos :(
2013. nov. 23. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Te mit érzel? Szeretnél neki megbocsájtani? Hiányzik? Megbántad a szakítást?

Ha igen, akkor én adnák neki egy esélyt. Ki tudja...


Mi volt ilyen megbocsájthatatlan bűne? Ha bántalmazott, vagy lekezelt, akkor viszont hagyd a fenébe...

2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha a szívemre hallgatok azt érzem hogy adnom kéne neki egy esélyt...A baj az volt hogy valami nem működött kettőnk között akkor,nem vettem komolyan,és neki ez nem tetszett..nem jött el a mi időnk de éreztem rajta hogy akarja meg én is akartam,de valami hiányzott...aztán szakítottunk és rá pár hétre új barátnője lett..mindig ott mentek el a munkahelyem előtt,kézen fogva,simogatva egymást...ezt azért elfelejteni.... :)közbe meg volt amikor beszéltünk,amikor bejött a munkahelyemre..de ö azt állította semmit sem akar!rajta az isten se igazodik ki!
2013. nov. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!