Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtsak neki és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak neki és újra kezdjük? (fontos)

Figyelt kérdés

Másfél évig együtt voltam egy 38 éves férfival.Rengeteget időt töltöttünk együtt,nyaralni jártunk,stb...De senki nem tudta,hogy együtt vagyunk(mondván,nagy köztünk a korkülönbség...)

Beleszerettem és Ő is azt mondta,hogy szeret.Most viszont nem tudom,hogy ez mit jelentett.

Kiderült ugyanis,hogy babát várok.Mikor elmondtam neki,azt hittem,hogy örülni fog-annak ellenére,hogy nem terveztük-,de nem így történt.

Azt mondta,hogy vetessem el,mert ha ez kiderül,akkor az ártana a karrierjének,mit szólnának az ügyfelei és a barátai,stb...

Én közöltem vele,hogy akkor nélküle nevelem fel a picit és hogy köztünk mindennek vége...

Mióta vége,azóta mindennap hív(nem vettem fel eddig neki soha a telefont...) és sms-eket küld,hogy találkozzunk és hogy beszéljük meg ezt az egészet,mert Ő nem úgy gondolta,nem gondolta át,amit mondott(5 napja lett vége).


De annyira nem tudom,hogy mit tegyek.

Miatta költöztem el otthonról(hozzá költöztem,most a nagynénémnél lakom ideiglenesen),a szüleimmel azóta alig beszélek,heti 2-3 alkalommal telefonon.

Próbálok nem gondolni rá,de folyton Ő jár a fejembe.Még mindig szeretem,ezek után is.A nagynéném szerint beszélnem kéne vele,mert lehet,hogy tényleg megbánta.De mi van akkor,ha nem és nem szeretné a babánkat?!


Köszönöm ha elolvassátok és válaszoltok(normálisan)!


20/n


2011. máj. 29. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elég érett vagy egy baba felnevelésére és el tudod látni ( anyagilag is meg van a fedezeted ) akkor a baba az első. Ha így hajlandó folytatni, akkor érdemes lenne vele beszélni. Egy próbát megér!
2011. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg, beszélj vele. És akkor majd megtudod hogy ténylegesen mit is gondol. Aztán majd ha nemakarja akkor, hagyd ott és neveld fel nélküle a picit, ha akarja akkor bocsáss megneki mert a gyerekednek is jólenne egy apával felnőni:)
2011. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem szeretné, akkor nem lenne más a helyzeted, mint most. Ugyanúgy egyedül maradnál. De ha megbánta és már másképp gondolta (elképzelte azóta, hogy milyen lenne és tetszik neki), akkor viszont újra együtt lehetnétek. Semmi veszteni valód nincsen.

Mellesleg ugyanannyira az ő gyereke, mint a tiéd.. attól mert még te hordod ki és szülöd meg, ugyanannyi joga van dönteni felőle, mint neked.

2011. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyonyoru egy kisbaba, de biztos hogy 20 evesen neked gyereket kene szulnod? foleg egyedul?

Szerintem gondold vegig ezt a dolgot.

Nem biztos h egyedul fel tudod nevelni!

Es egy kis babaval talalni egy part, az nem egyszeru szerintem!

2011. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Választási lehetőséget azért adhatnál: te a babával, vagy a karriere egyedül.
2011. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 milán88 válasza:
Hallgasd meg, hogy mit mond, de csakis személyesen, és a reakcióiból kiderül, hogy tényleg megbánta, vagy csak azért mondja, hogy téged visszakapjon! Légy határozott, hogy lássa, hogy nem úgy lesz, ahogy ő akarja, hanem úgy, ahogy te! Ha így is szeretne visszakapni, akkor tényleg megbánta!
2011. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!