Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtsak? Pasik válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak? Pasik válaszát várom.

Figyelt kérdés

Pasi:az az én kis birodalmam...

és olyan nagy agyám van, h szinte az egész szoba egy nagy ágy


Csaj:uhúú:P


Pasi:ott simán be tudsz lopózni...mármint az ablakon...


Csaj:nem kell itt lopózáás:P van aki belopózzon neked az ajtón


Pasi:ünneprontó...


Csaj:a-a:)


Pasi:na majd nyáron


Csaj:nyáron meleg lesz ..


Pasi:hát azért...


Csaj:azért mert a napocska süttt.


Pasi:de éjszaka te huncut....


Csaj:pfpf. tüzet rakok .


hiányzik belőled?


Pasi:lehet


:S


Csaj:(:


A pasi a barátom.. a csaj meg szomszédja.. és egyben félig uncsi tesója, van köztük vagy 6 év. Majdnem egy hónapja történt ez a beszélgetés amit ma vette észre, asig szuper volt a barátommal miden nagyon aranyos volt, de néha fura. Tegnap derült ki ez ma találkozni akar és békülni, én iszonyatosan szeretem őt, de még azt érzem ő van felháborodva hogy én nem ugrok neki hogy ki akarok békülni.. Mit tegyek? Szeretem nemtudok nélküle meglenni... hiányzik egésznap nem eszek és bőgök..suliba se voltam..szakad szét a fejem hányingerem van.. De nem akarok magamból hülyét csin hogy ugrok neki.. meg semmi ilyet, de látni akarok meg nem nem tudom mit tegyek..

Fiúk ti mikor csinálnátok ilyet? és mi lenne a helyes most? mit kéne tennem?


2011. máj. 6. 21:46
 1/5 [R]-a-m-p-a-g-[E] ***** válasza:
Nem szép dolog hogy eltitkolta, de ha nem tudsz meglenni nélküle békülj ki! Mindenki hibázhat ahogy én is. És ahogy írtad ezeket a dolgokat hogy hiányzik, nem eszel, bőgsz stb... Akkor szereted!:):)
2011. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hibázott :D erre furcsa kifejezés az a szó, hibázott az aki megcsokolt vkit és megbánta vagy az aki flörtölt vkivelés lebukott de h az ágyába hivja az töb flörtnél inkább már konkrétum h mi h legyen ekkor meg ekkor amikor mind2nek jo. Nehéz kérdés de ha korábban is volt furcsa lehet már csin is vmit. lehet nem, sztm ne találkozzatok kicsit ha szeret megvár (1-2 hét) és mondjad neki h gondolkodjon el azon h ő h érezné magát a helyedbe meg neki h esett volna. Kb. ez jut erröl a sziturol az eszembe! Kitartást;)
2011. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom... ha azt látom, hogy a párom más lánnyal flörtől (akár csak ilyen minimális szinten) már elgondolkoznék azon, hogy miért van erre szüksége? Nm adom meg neki azt ami kell? hát megpróbálom kideríteni, megbeszélni vele. Ha azt látom, hogy nem fogkényok a megbeszélésre, akkor egyértelmű, hogy már nem szeret, ha mást invitálna (akár viccből is) az ágyába. Nem akarlak elkeseriteni, de volt egy barátom akit nagyon szerettem, de egy idő után azt vettem észre, hogy flörtölök más srácokkal is... aztán rádöbbentem, hogy nem a srác hibája annyira akivel voltam anno, hanem csak a változatosság kellett. Ma már együtt vagyok jelenlegi párommal hosszú hosszú ideje, de eszembe se jut flörtölni mással. Szerintem keresd meg azt a srácot, aki nem tesz ilyet...mert sokszor ez a kezdet...


magyarán: adj még egy esélyt...de ha később hasonló dolgokat veszel észre, akkor fájó szivvel, de dobd, mert csak rosszabb lesz. (mondjuk én adnék neki pár hetet jelenleg míg megbocsájtanék neki :P de ez már egyéni döntés)


E.

2011. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látom hogy szeret. Megbocsájtottam. A szívemre hallgattam az eszem helyett. Félek h rosszul döntöttem sőt, szégyellem mert nem jó döntésnek látom, de szeretem és megőrülök nélküle. Félek a csalódástól és reménykedem nem lesz több ilyen.
2011. máj. 7. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem miért tetted fel a kérdést... ha már tudtad a választ
2011. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!