Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy osztálytársadd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy osztálytársaddal rögtön 9. elején?

Figyelt kérdés

Ha lehet azt mondani, hogy november vége még a 9. osztály eleje. Szeptemberen ismertem meg, az elején távolságtartóbb voltam, aztán szépen lassan elkezdtünk minden nap beszélgetni, most már az az első dolgunk, hogy suli után ahogy hazaérünk, ráírunk a másikra, hogy mi van vele, és késő estig tudunk beszélgetni a semmiről. Most elég erős utalásokat tett rá, hogy tetszek neki, és ő is tetszik nekem egy ideje, még azt is meg merném feltételezni, hogy beleszerettem.


Viszont mi lesz, hogyha néhány hét/hónap/1-2 év után szakítunk, és utána még 1-2-3-4 évet egy légtérbe kell vele lennem?


2013. nov. 23. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni de ebben a korban valószínű hogy az utolsó gondolatmeneted fog bekövetkezni. Akkor pedig nem csak ti váltok ketté hanem az osztály is hiszen aki veled jóba van az vele nem lehet és így fordítva is.
2013. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vágtok bele soha nem tudjátok meg mit veszítetek.
2013. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kettéválna az osztály, maximum hogyha csúnya szakítás lenne. Eddig egy barátom volt, igaz, hogy ő nem volt osztálytársam, de vannak közös barátaink, sokat róla ismertem meg, és mindketten ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot a közös haverokkal annak ellenére, hogy egymással sosem beszélünk.
2013. nov. 23. 22:30
 4/5 anonim válasza:
Én is nagyon tartottam az osztály társi viszonytól. De aztán nem tudtam mit tenni belehabarodtam, velünk is ugyan ez volt suli után rögtön egymásra írtunk és hajnalokig beszélgettünk.mi leginkáb attól féltünk h a folytonos együtt lét rossz hatással lesz a kapcsolatunkra de nem hiszen suliban, közösségben együtt lenni teljesen más mint otthon a nyugiba lenni :)szóval ha tényleg komoly a dolog akkor szttem ne halazd el.. :) találkozzatok előtte jó sokat h kiismerjétek egymást h ne közben derüljenek ki a gigszik :) bár ha igazán szerelmes egy ember egy idő után ezeke a kérdések nem aggasztják mert úgy van vele h majd lesz valahogy mert akkor csak a másikra tud összpontosítani....
2013. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha bejöttök egymással,és müködik akkor összejönnék 1 lány osztálytársammal. osztály szerelem,soha nem tartos. 21/F
2016. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!