Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egyes emberek szakítás után azonnal találnak párt maguknak sőt rögtön össze is költöznek?

Figyelt kérdés
Főleg a 30-40 körüli nők ráadásúl gyerekkel.
2013. nov. 12. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra tudok gondolni, hogy az ilyen kapcsolatok nem a szakítás után kezdődnek, hanem a szakítás okai is egyben (még ha a háttérben is).
2013. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én is ilyen vagyok, de soha nem csaltam meg egyik páromat sem.
2013. nov. 12. 08:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Így alakul. Velem is ez van, pedig nem is akartam senkit, egyedül akartam lenni. De szerelmes lettem és hülye lettem volna csak azért nemet mondani, mert nemrég szakítottam :)
2013. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek Titeket :S

Én mindig "gyászolós" fajta voltam. Így ha valaminek vége általában jó ideig nem tudok tovább lépni. Úgy látszik ez az én "defektem" :(

(1#)

2013. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem függ ez a kisugárzástól is.
2013. nov. 12. 08:30
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Passz, ha akartam barátot, előbb-utóbb csak lett. Ha nem, akkor logikusan nem. Valszeg ennyi a különbség.
2013. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik szakítás után azonnal találnak pár maguknak, nem zárják le magukban még a fájó múltat, tele vannak tüskékkel, és a másik valójában "csak" arra kell, hogy kompenzálják a sérelmeiket. Az ilyen kapcsolatok általában rövid életűek, vagy tele vannak problémákkal, mert a másiknak valójában nem Te kellesz, hanem VALAKI, hogy ne legyenek egyedül.
2013. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, sokszor ez egy rebound kapcsolat, sokszor már megvolt a kapcsolat alatt is (ha léptek ha nem, de már készen álltak arra, hogy lépjenek) vagy csak egyszerűen visszamegy a hús-piacra a személy és kapkodnak utána azok akiknek mindig is tetszett, csak nem léptek a kapcsolat miatt. Itt ember függő, hogy ki gyászol még egy ideig és ki nem, de sokszor a testi vágy, hogy "megöleljen valaki" olyan erős, hogy belemész egy kapcsolatba.


És azt is lehet nézni, hogy sokan úgy szakítanak, hogy az utolsó pár hónapban már elhatározták, hogy vége és még a kapcsolat alatt gyászolnak és újult erővel hagyják abba, amikor már túltették magukat.

2013. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
nincsenek már mély érzéseitek és kell a pénz
2013. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem szakítás napján összejött mással. Én is gyászolós fajta vagyok így nem értem hogy volt képes csak így továbblépni... nekem fél évvel később sincs senkim neki meg aznap este..és állítólag pár napja ismerte akkor még csak tehát nem volt meg mellettem. persze semmi sem biztos
2013. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!