Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy túl sok időt töltünk együtt?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt s pár hete már mindennap találkozunk. Neki e megfelelő, de nekem igy semmi magánéletem és ha szóba jön h kevesebbet kellene együtt lennünk vagy nélküle akarok vmit csinálni akkor kiakad, de ha barátaimmal vagyok v családdal s nincs ott 1-2x akkor elrontja a kedvem s nem érzem velük jól magam. Nem akarom megbántani a párom mert szeretem de ez a mindennapos találkozás sok.
2013. nov. 24. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

"Szerintem a mindennapos találka egy kicsit sok, én is szeretnék néha a saját életemmel foglalkozni"

Ha megérti, oké.Ha kiakad akkor ott nagy baj van.

Neki nincs semmi hobbija,barátai, valami?

28N

2013. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De van, de mindig mindent úgy csinál h minnél többet legyen velem....mindennap.
2013. nov. 24. 09:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Dragam, tudod mennyire szeretlek, imadlak. Erzem, hogy te is, es nagyra ertekelem ezt. Mit gondolsz arrol, hogy kicsivel tobb szabadidot szeretnek magamnak, hogy elmelyulhessek, fantazialhassak irantad erzett rajongasomban? :-)


amugy erdekes ez. En is a majdnem mindennapos talik hive vagyok, ha szeretek egy lanyt...igenylem. Xd

2013. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze mi nők értjük ezt, hogy szeretetből van.

Csak vannak barátok, hobbi-én szeretek rajzolni- vagy bármi egyéb ami az élet velejárója.Nem kell leredukálni heti 1 alkalomra, csak mondjuk nem is tudom...minden másnap.

Úgy gondolom ez jó kompromisszum

28N

2013. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom... napi 1-1 óra szerintem azért nem olyan sok.


Jó, mondjuk lehet, hogy csak azért érzem így, mert mi a barátommal 2 éve együtt is lakunk, de mégse megyünk egymás agyára, megvan mindkettőnknek a kis magánszférája. Pl, ha én szeretnék kicsit egyedül lenni, bevonulok a kisszobába egy könyvvel és kész. Ha párom akar egy kis külön teret, akkor kiül a nappaliba a laptopjával és ott elvan, kockul.

Nálunk ebből soha nem volt probléma, mert még ha egy légtérben voltunk is, akkor is meg tudtuk adni a másiknak a teret, nem nőttünk egymás nyakára, vagy nem tudom, hogy fogalmazzak... :D


Meg mondjuk én ha szeretek valakit, akkor nem érzem azt, hogy túl sokat vagyok vele. Jó, nem is kell folyton egymáson lógni, de szerintem simán el lehet úgy lenni, hogy együtt is vagytok, meg közben elvagytok magatokban és nem zavarjátok egymást. :)


De ha neked ez sok, akkor próbáld meg kedvesen elmagyarázni neki. Biztos ő is megérti, ha szeret. :)

2013. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenném hogy nem napi 1-1 órárol van szó hanem napi 9-12ről. Nagyon szeretem, de nem érzem jól magam a barátaimmal és családommal mert tudom h mit érez, s haragszik s stb....nekem annyi volt a kitételem h ne estézzen nélkülem mert nekem az a lehetőség nem adott...!
2013. nov. 24. 10:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Na most akkor vagy mindenki azt csinál a szabad idejében amit szeretne vagy nem....

9 óra naponta...iszonyú sok...

28N

2013. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, akkor ennyi a megoldás. Meg kell neki mondanod, hogy vagy találkoztok minden nap, de max 1-2 órát, vagy ha ragaszkodik ahhoz, hogy 9-12 órát legyen veled, akkor azt csak háromnaponta, a többi napokon meg beszéljetek telefonon vagy skype-on és akkor ő is örül, meg te is.
2013. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az mit takar, hogy "ne estézzen nélküled"?
2013. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Lassan 7 éve vagyunk együtt a párommal. 6 éve együtt is lakunk. A párom is nagyon ragaszkodó, minden pillanatban szeretett volna velem lenni. Aztán lefektettük a szabályokat!!! Közös program, barátokkal való program, egyedüli program... Ha a munka miatt kevesebbet találkoznánk, akkor jobban vágyunk a másik társaságára, de egyedül is kell lennünk.

A családod és a barátaidat ne hanyagold el!!!!! Ha hosszú távra tervezel, akkor mindenképpen meg kell beszélni, esetleg heti egy nap csak a barátoké...

2013. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!