Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak szülinapjára? Még csak 1 hónapja vagyunk együtt, de vmit illene, nem?

Figyelt kérdés
Egy 23 éves srácról van szó :) Vmi apróságra gondoltam csak, de semmi ötletem ><
2012. okt. 15. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit szeret? mi az ami foglalkoztatja?
2012. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi, 1 hónapra minek.
2012. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vegyél olyan szívnyakláncot aminek a fele nála van, a fele meg nála. :D
2012. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jajj, olyat semmiképpen se. :-D

az horror.

CD? pl. én örülnék egy klassz CDnek.

2012. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én örülnék egy Metallica black albumnak. ha vennél nekem olyat, én egyből elvennélek feleségül!
2012. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem gond, ha nem ismered annyira, hogy tudd, minek örülne. Ilyenkor gyakran olyat szoktak a másiknak ajándékozni, ami neked valamiért fontos, amit te nagyon szeretsz. Örülni fog neki, hogy valami oylat osztasz meg vele, ami hozzád közel áll. Lehet az egy könyv, akár a kedvenc kávéd, teád, stb.
2012. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmtől egy ilyen alkalomra szerelem páfrányt kaptam, ami egy hét alatt kiszáradt, szóval volt belőle rumli (amúgy is másra számítottam) Szóval ezt ne! vagy max egy kaktuszt. Parfümnek mindig örülök, de egy valamire való is 6-7 ezernél kezdődik. Vegyél neki egy jó Gillette borotvát, minden pasi borotválkozik legalább 3 naponta, ezzel nem tudsz mellé lőni, szettben megvan 2-3 ezerből.


22/F

2012. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:) Hát a parfüm igen, nagyon drága, tényleg csak vmi apróságra gondoltam, csakhát igen...:D

6-os, mire gondoltál nekem fontos alatt? Vmi személyes tárgyamat?

2012. okt. 16. 16:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én voltam a 6-os. Nem feltétlenül személyes tárgyra gondoltam, de ha van, amit azok közül neki is szívesen neki adnál, akkor persze, akár ez is lehet. Én úgy értettem, hogy ha mondjuk van egy tea, egy kávé, egy édesség, egy zene, egy film, stb., ami hozzád nagyon közel áll, akkor megajándékozhatod őt egy csomag teával (nem drága, és nagyon mutatós tud lenni), kávéval, édességgel, egy DVD-vel, CD-vel, egy könyvvel. Valami, ami sokat elárul arról is, aki adja, valami személyes, bármi amit szeretsz, ami fontos neked.
2012. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha kedvenc süteményed van, megsütheted neki, ha a kedvenc fagyizódban van egy kedvenc fagyid, meghívhatod egy fagyira, elviheted a kedvenc helyedre... Biztosan van valami személyes dolgod, amivel feldobhatod a napját. Pl. mi rendszeresen ismeretlen helyijáratokra szálltunk, és csak úgy utazgattunk. Vagy méregdrága boltokban ruhákat próbálgatni, vagy egymásnak válogatni össze a boltban található legidiótább ruhadarabokat. :) Bár ez utóbbi lehet hogy csak a nőnek jó móka. Mindenesetre semmibe nem kerül, és kaland. Szerintem az egyhónapos "év"fordulóra nem kell költeni csak szervezd te a programot, valami kalandosat és egyedit, egyénit, amire majd jó lesz visszaemlékezni, amit jó lesz megismételni.
2012. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!