Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időnek kell eltelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelni ahhoz, hogy összeköltözzön két pár? Páromnak saját háza van,3éve vagyunk együtt de még nem ajánlotta fel.

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 19:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Javítanám, egy pár.:)
2013. júl. 27. 19:48
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem idôben mérik.

Amikor mindkét fél elérkezik ahhoz a ponthoz,hogy képesek összeköltözni, együtt élni.

2013. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Talán nem meri felajánlani :-D
2013. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Függ attól is mennyi idősek vagytok és egyéb körülményektől.

De három év bőven elég ahhoz, hogy összeköltözzetek, főleg ha van háza. Húszon túl nálam akár pár hónap múlva is lehetséges az összeköltözés, elvégre úgy is ismerik ki egymást jól az emberek!

2013. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én 24, ő 31.
2013. júl. 27. 19:52
 6/18 anonim ***** válasza:
És az is fontos,hogy van e önálló kereseted, anélkül ugye csak a párod fizetné a dolgokat. 24 évesen nem tudom van e.
2013. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én ezt nem is értem. ha nem költöztetek össze, akkor hogy dugtok?
2013. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, itthon is teljesen önálló vagyok... Egy forintot nem kellett még rám költenie, van főállásom, plusz egy részmunkaidős állásom is. Szóval magam fizetem a sulimat, be tudnék szállni a rezsibe stb., de mégse ajánlotta még fel.

Nekem nagyon kellemetlen, hogy minden barát megkérdezi, hogy miért nem költöztünk még össze?!

2013. júl. 27. 19:58
 9/18 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ott alszom a hét néhány napján...
2013. júl. 27. 19:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Így tényleg érdeked a helyzet. Kérdezz rá, veszíteni valód nincs.

Nálam úgy volt, hogy egyre többet voltam a páromnál, majd egyszer csak ottmaradtam :)

2013. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!