Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem igazán akarok, DE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem igazán akarok, DE Higyjek neki?

Figyelt kérdés

Az exemről van szó aki eléggé olyan "macsó" típus aki nem igazán tud egy nőnél megmaradni.. én az első pillanattól kezdve bele estem pedig nem akartam..aztán szakítottunk..

Most pedig azt írta,hogy semelyik lányt sem becsüli meg ennyire mint engem,és,hogy velem eltudná képzelni a dolgokat..a DOLGOKAT nem igazán értem. Lehet,hogy ebben annyi van,hogy lefektet és kész? Sosem voltam ennyire bizonytalan mindig is határozottan álltam az ilyenhez de valahogy nem tudom elképzelni,hogy megváltozott.Mit tanácsoltok?


2013. nov. 24. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted még hány lánynak tolja el ugyan ezt a szöveget mint neked? :D
2013. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondoltam énis.
2013. nov. 24. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne is higgy neki.
2013. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy nagyon szeretem..és akarom őt
2013. nov. 24. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha átakarod magad baszatni, akkor higgy.
2013. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rövid ahhoz az élet, hogy megbízhatatlan, csalódást okozó személyekre pazarold az időd. És gondolom nem véletlenül ex az illető.
2013. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem kéne kikérned a tanácsunkat ha úgysem hallgatsz ránk. Tedd amit szeretnél de ha belemész később nagyon megfogod bánni.
2013. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha azt akarod hogy megb*szzon és eldobjon higyj neki...

ha nem akkor nem!

(alap tulélési szabályok: #4 soha ne higyj senkiben!)

2013. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hazudik, mint a vízfolyás. Számtalanszor ellőtte már ezt a dumát, erre mérget vehetsz.


Az ilyenek sosem változnak.

2013. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!