Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érezzem jól magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem jól magam szingliként? Bonyolult, bovebben lent!

Figyelt kérdés

Fel eve lett vege egy tobb eves kapcsolatomnak. Azutan a fiu utan 4 honapot szenvedtem, majd jott egy masik srac, akinek koszonhetoen sikerult tuljutnom az elso sracon. De most ez a masik srac ugy tunik csak kihasznalt, szoval par hete miatta erzem rosszul magam.

Egyik ismerosom mondta, hogy nagyon latszik rajtam, hogy mar-mar gorcsosen kapcsolatot akarok, epp emiatt a kisugarzas miatt kerulnek el a fiuk.

En mar megelegeltem ezt a helyzetet, es boldog szeretnek lenni, egyedul is akar. De egyszeruen folyamatosan a mult dolgain, es ezen a 2. fiun ragodok. Folyton az jar a fejemben, hogy mit miert csinal, vajon tenyleg csak ennyi volt-e, mit tehetnek hogy esetleg megis egyutt legyunk, hasonlok.

A sajat agyamra megyek azzal, hogy nem tudom elvezni a jelent, mert a mult mintegy arnykent folyton felettem lebeg, es a legvaratlanabb pillanatokban is elojon, elrontva ezzel a kedvem.


Emlekszem, amikor nem volt meg soha kapcsolatom, akkor ilyen problemam nem volt. Eltem az eletem, boldog voltam, nem ragodtam a multon.


Mit tegyek, hogy lezarjam a multat? Hogy vegre ne azon kattogjak, mi lett volna ha, es hogy mit csinalhatnek hogy visszaszerezzem?


Kerlek segitsetek, erdekelnek a tanacsaitok, tapasztalataitok!


Koszi

20/L


2013. nov. 24. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma adomány. Becsüld meg az adományt jobban!
2013. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kapcsolatfűggőség időrabló. jópár éved ment a kukába(igen mert a több éves kapcsolatotd is szerintem fél max 1 évig volt jó a többi megszokás).vagy kihasználod jobban az időt és magadra fordítod vagy pincsije leszel megint valakinek hogy újabb éveket pazarolj el.
2013. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eppen azt szeretnem, ha egyedul is boldog lennek!! Unom mar hogy mindig szenvedek valaki utan.
2013. nov. 24. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:

ja hát akkor elég csak mentálisan helyreállítanod magad.ha valamit nem szeretnél akkor ne tedd meg mégis véletlenül.ha valamit abba akarsz hagyni akkor hagyd abba.

nekem pl tök hihetetlen hogy valaki nem akar már járni valakivel azaz szenved ,de mégse szakít(és itt még a szüzeket oltják azzal hogy tehetetlenek amiért nem hozzák össze maguknak "mennyországot",de akkor mit szóljunk azokra akik bambaán elvannak befőttként a "poklukban"?)......nem értem ezt.a jelenség természetes de nem normális. a lányok ellövik ilyen korban az összes puskaporukat tolerancia terén kitartanak évekig egy kellemetlen kapcsolatban.majd 1-másfél évtized multán a férjük ellen ehhez képest piti dologért beadják a válókeresetet.

2013. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezd valamibe ami jót tesz a közérzetednek egyedül vagy barátnővel!

Pl.: futás, kondi

És mivel ettől jobb nő leszel majd ők fognak sírni utánad ;)

2013. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!