Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bonyolult dologban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Nagyon bonyolult dologban vagyok! Légyszi olvassátok el és segítenétek, kérlek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek meg ismertem a volt "pasiját" (még szeptemberben) Légyszi ne gyertek azzal, hogy ennyi idő alatt nem lehet szerelmesnek lenni meg stb. Jó de nagyon bele szerettem és ő is belém. (17 éves lány vagyok a srác is 17 éves)Ő az egyetlen olyan srác akit eddig ismertem, akinél tényleg úgy éreztem, hogy nem tudnám elengedni, és, hogy ő se. Azért írtam úgy, hogy a "pasija" mert távkapcsolat volt és 2x mentek el sétálni, még régebben. A volt barátomon is sikerült túl lépnem, amiatt a tudat miatt, hogy itt van nekem. Tudjátok ő olyan srác, hogy van 200 lájk a képein, a város nagy jampija és minden lány oda van érte. De minden haverjával beszéltem és mind azt mondta, hogy neki ilyen 2 hetes kapcsolatai voltak csak, de én ilyen különleges vagyok. Na de a lényeg. A barátnőm tuti megharagudna, hogy az exével vagyok. De nagyon bele szerettem. De nekem a barátnőm is nagyon fontos. Aztán a suliba van egy srác aki 1x megcsókolt, mikor kisértem el és bevallom ő is tetszik. És a lelkiismeretem azt súgja, hogy sokkal jobb lenne a 2. sráccal lenni, mint a barátnőm exével. De ha az 1. sráccal leszek akkor 2 embert veszítek el.. Ha a 2.al akkor egyet, de azt az egyet mindennél jobban szeretem..:( légyszi ne hordjatok le mindennek, nagyon nehéz dolgom van. Mit tegyek? Segítsetek nekem kérlek, mert nem bírom ezt a sok feszültséget, és nem tudom mit csináljak, mert mind 3 ember fontos a számomra........

2013. nov. 22. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el magad. Magadnak kevered a szart, minek fogjuk meg a kezed?
2013. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nincs optimális választás, csak olyan amiben többet vagy kevesebbet vesztesz.


A kérdés az, hogy mennyit akarsz veszíteni?

Egy lángoló érzelemért 2 jó barátot?

Vagy egy őrült románcot 2 jó barátért.?


De egy biztos tanácsot tudok adni: soha ne járj olyan sráccal aki CSAK tetszik. Mert felszínes érzésekre épülő kapcsolat könnyen pokollá és egyben kelepcéjévé vállik mindkét félnek.

2013. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az is benne van a pakliban, hogy a haverjai falaznak neki ("te különleges vagy neki" aha, peeersze :D ), hogy hamarabb odahúzhassa a strigulát a neved mellé.


De persze annyira kis elvakult vagy, hogy ez a lehetőség eszedbe sem jut, hiába mondja akárki akárhányszor :)

2013. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom:( légyszi segítsetek.. ne fikázzatok! szerintem elmondom mindannyióuknak az igazat
2013. nov. 22. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:

ez az én történetem és hasonlít a tiédre! remélem segít, ha elmesélem! :)

na szóval...

már több mint egy éve ismerjük egymást, a volt legjobb barátnőm mutatott be neki (akivel most egy osztályba járok)...

ők decemberben elkezdtek járni, 8 hónapig voltak együtt (mi ezalatt is nagyon jóban voltunk, de CSAK baráti szinten)...

utána kiderül, hogy a lány nagyon átverte és megcsalta...össze jött egy másik fiúval miközben még nem szakított vele...olyanokat hazudott neki, hogy azért nem tud vele találkozni, mert beteg, közben pedig azzal a másikkal elment valami buliba és totál részegre itta magát...de ez még csak egy lájtos hazugsága volt!

teljesen kisajátította magának, eltiltotta a barátaitól és mindentől amit szeretett...

augusztus közepén a barátom vissza jelöl skype-on (mi már régebben ismerősök voltunk, de mint utólag kiderült, hogy azért törölt le, mert a "barátnőm" azt mondta neki, hogyha nem töröl, akkor szakít vele) és elkezdtünk beszélgetni...

olyan szinten kiborult a történtek miatt, hogy elkezdett cigizni és inni, majd a füvet is kipróbálta egyszer...tönkre tette ez a lány és ott rúgott bele ahol csak tudott és ahol a legjobban fájt neki...pedig Ő mindent megadott neki, mindig a kedvében járt...stb.

az öngyilkosságot fontolgatta, úgy kellett vissza rángatni...

rengeteget , majdnem 0-24be beszélgettünk...én voltam a pszichológusa (amúgy tényleg pszichológus szeretnék lenni)! lassan rájött, hogy nem érdemes amiatt a lány miatt tönkretennie magát és elkezdett újra élni...

belém szeretett és elérte, hogy én is belé szerettem...

szeptember 23.-a óta együtt vagyunk és eszméletlen boldog vagyok! :)

a barátai is azt mondják, hogy teljesen más mint amikor a volt barátnőjével volt együtt...mintha nem is az az ember lenne, hanem valaki más, aki sokkal életvidámabb és boldogabb, emellett leszokott a cigiről teljesen, újra szeret társaságba járni...stb.!

Hát kb. ez a történet dióhéjban és nagyon röviden... :D

Szurkolok neked, hogy te is legyél ilyen boldog! :)

Sok sikert!

16/L

2013. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Olyan jó hogy van aki átéli ezt... és tzud segiteni
2013. nov. 22. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
En azt az elvet vallom hogy baratno pasijamesszirol elkerulom. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerulni.
2013. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy Nekik nem jött össze, Nektek összejöhet. Ám én megbeszélném a barátnőmmel előtte. Ha őt nem érdekli akkor hajrá.
2013. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÖSSZEJÖTT.. ELMONDTAM A BARÁTNŐMNEK ÉS AZT MONDTA HOGY HA SZERETEM SZERETEM.. UGYAN AZ LESZ RÓLAM A VÉLEMÉNYE.. :)
2013. dec. 18. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!