Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, és már én sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, és már én sem értem olyan bonyolult köztünk a dolog. Help?

Figyelt kérdés

Kicsivel idősebb nálam, úgy ismertem meg, hogy ráhajtott a legjobb barátnőmre(Előre is elnézést ha érintett személy olvassa) ez nem is volt baj, de miután a lány visszautasította nagyon jóban lettünk. Végül kibökte, hogy bejövök neki. Jártunk egy hónapot kb. aztán hirtelen bejelentette, hogy ez neki így nem megy mert van egy másik lány (legalább őszinte, gondoltam) de kiderült, hogy az a bizonyos "másik lány" a legjobb barátnőm!!!

Aztán miután megint visszautasította újra rám kezdett teperni, én meg naív módon beleegyeztem. Egy hét múlva újra ugyanez történt nagyjából. [Ő ilyen Barney Stinson típus]

Nem tudom most mi legyen? Teljesen felejtsem el, vagy hanyagoljam? Persze a barátnőmnek van annyi önuralma, hogy ne álljon a fiú közénk, de egyre jobban aggaszt ez az ügy. Mit mondjak/csináljak most?



2013. nov. 21. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig jár hozzád, amíg a legjobb barátnőd meg nem fekteti.


Szerintem hanyagold egy életre....

2013. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sinead ***** válasza:
Ez a tipikus "ha ló nincs jó a szamár is" dolog, elnézést a hasonlatért, én is undorítónak tartom ezt. 18f
2013. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!