Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan pasi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan pasi, akinek barátnője van és tényleg csak beszélgetés céljából van fent chat oldalakon?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy pasival egy chat oldalon és barátnője van és azt mondja tényleg csak beszélget semmit nem akar, eddig valóban semmi olyan lépést nem tett.
2013. nov. 24. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

kamu.

lehet hogy van csaja, de azért van fenn az oldalakon, mert sz*r a kapcsolata, és egy új lehetőségét keresi.

Aki boldog egy párkapcsolatba nem társkeresőzik mellette.

2013. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom Te hol látsz fenn társkereső oldalt. Én is volt, hogy voltam fenn ilyen oldalakon, ahol csak chatelni lehet férfiakkal, nőkkel vegyesen, pedig van barátnőm, de meg nem csalnám semmi pénzért, főleg nem chat oldalakról keresnék hozzá partnert. Csak, mert beszélgetsz semmi rosszat nem teszel, szerintem. Vagy akkor Te is megcsalod a barátnőd mikor beszélgetsz egy másik lánnyal, vagy megakarod vele csalni?
2014. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!