Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szép, kedves, okos lányoknak nincs barátjuk, a nagyszájú, csúnya, modortalan, alaktalan lányoknak meg igen?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert a minőségi csajokért meg kellene dolgozni, de azt a férfiak nem szeretnek.
2013. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vagy aki csinos jofej kedves az elerhetetlen mert szvegcsikre helyi jampikra nyomul.. Nem nezik hogy jofej vagy vagy kedves aranyos,helyes. :D nincs eselyed metz bekerulsz a barat zonaba.:DDD a jo csajok valogaosak utanna meg sirnak hogy megcsaltak oket..
2013. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az egyik legfőbb oka, hogy a szép lányoknak nincs barátja az, hogy a fiúk náluk nem mernek kezdeményezni, mert hogy "ő elérhetetlen" "úgyis visszautasítana" "biztos egy rbanc" stb. Mindenki külső alapján ítél, és itt a gond.
2013. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Mert a pasiknak nemigen van izlése. Ha én nem lennék, a barátom középszerű, unalmas csúnya gagyi gebékkel járna, de a mi esetünk különleges. A kivétel erősíti a szabályt ;)
2013. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én (szerintem) egy ilyen "ritka" lány vagyok, és nincs pasim. Jelentkezőm sem volt soha, szerintem azért, mert egyátalán nem vagyok kihívó és észre sem vesznek. Nem cicomázom magam (de nem vagyok igénytelen sem), mert olyan fiút szeretnék aki a belsőmet értékeli. Nem hívom fel magamra a figyelmet, nekem az kell aki így is észrevesz...


(U.I.: privátra nem válaszolok, itt nem ismerkedem)

2013. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15# hány éves vagy hogy még nem volt jelentkező?
2013. nov. 25. 09:38
 17/20 Muzsik Hajnalka válasza:

1.Az értelmes, csinos lányok bájos, helyes kislányként kezdték, akiket azzal szocializált az élet, hogyan próbálják távol tartani a kéretlen tisztelőik hadát: hatalmas bácsik-nénik, engedély nélkül, nyálas puszikat cuppantottak szegény, védtelen arcocskájára; ugyanezek 10 év múltán elhordták minden rossz-fajta mai fiatalnak, ő meg csak állt és nem értette, mi történik, hiszen ő még mindig ugyanaz a kedves, ártatlan lányka…!

Ezzel szemben az átlagosak és a csúnyák időben megtanulták bármi áron kiharcolni maguknak a figyelmet.

2.Az értelmes, csinos lányokat a meggondolt, épeszű hímnemű rajongóik meg se merik közelíteni, mert félnek a visszautasítás lehetőségétől, csak az esztelenül magabiztos idióták mernek rájuk hajtani, ami viszont frusztrálóan hat, és elveszi a maradék önbizalmukat is.


Ezen felül még különbséget kell tenni a veleszületett, mondhatni földöntúli báj és kecs, meg a manipulált szépség közt, utóbbi mulandó, ezért sietnie kell megalapozni a jövőjét. Ezért sokan úgy beletanulnak ebbe a mesterségbe, hogy életük végéig ujjaik köré csavarnak elbűvölt áldozatokat; „zsák a foltját…”, ugyebár?!

2013. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#15 vagyok: 16 éves vagyok.
2013. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Érdekes... Nekem CSAK kedves, szép és okos barátnőim voltak, pedig (ez nem vicc!!!) 2 éves koromtól kezdve "csajozok".

Akkor a két Horzsa lányba, a Katiba és a Loliba, két gyönyörű tündérbe voltam vadul szerelmes.

A lebombázott Rába hídon átfektetett egy szál deszkán másztam át hozzájuk, mivel a túlparton laktak.

A lent hömpölygő zavaros vizet még most is látom magam előtt. Ez volt a kezdet...

2013. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

10/19 vannak,csak sajnos Te nem arra jársz! Egy édesanya.

60/nő

2013. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!