Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda vagyok a páromért. Rengete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda vagyok a páromért. Rengeteg kompromisszumot kelett kötnöm, nem esett nehezemre, eltelt 2 hónap. Lassan kezdem megelégelni. Ő semmiben em változik többet elmodása szerint Értsem meg és varjam ki hogy magátol valtozzon és valtoztasson, vagy hiába?

Figyelt kérdés
20/L

2013. nov. 25. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hiába
2013. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2013. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Írhattál volna konkrétumokat de igen, ha ő semmiben nem törekszik arra, hogy neked jobb legyen akkor felesleges erőltetni.
2013. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem annak semmi értelme "megváltozni" a másik kedvéért. Ha nem megy valami, nem kell erőltetni.
2013. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem eröltetem ,szeretünk együtt lenni minden perc egy csoda de szerinte tul sokat valtozott másokért és már elege van,haggyuk a dolgokat mennyenek maguktól
2013. nov. 25. 09:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak nem értem ha szereted, miért kell megváltoznia. Az én barátom is rengeteget változott értem, de többnyire saját elhatározásából, nem pedig azért, mert én erre kértem. Vannak dolgok, amiket teljesen elfogadtam volna úgy, ahogy voltak, változás nélkül is, hiszen azért szeretem, amilyen...
2013. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert lassan felkell adjam önmagam...
2013. nov. 25. 10:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért adod fel magad? A párod sem szeret akkor téged igazán, ha elvárja, hogy mindenben megváltozz. Te pedig egy h*lye vagy, ha ezt hagyod, már bocs!

De akkor add fel magad, és reménykedj, hátha egyszer ő is megváltozik! De megsúgom neked, nem fog.

2013. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ASOT ***** válasza:
Megváltoztatni a másikat nem szabad,. nem érdemes, vagy elfogadjátok egymást úgy ahogy van, vagy sem.
2013. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért kell feladnod önmagad? Ezzel akkora öngólt lősz, hogy a törikönyvekbe is bekerülhet. Az a lány akivel járni kezdet, a végén nem az a lány lesz akivel most jár.


Ha feladod önmagad megölöd magadban azt is ami a párod számára olyan vonzó benned.

2013. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!