Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda vagyok a páromért. Rengete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda vagyok a páromért. Rengeteg kompromisszumot kelett kötnöm, nem esett nehezemre, eltelt 2 hónap. Lassan kezdem megelégelni. Ő semmiben em változik többet elmodása szerint Értsem meg és varjam ki hogy magátol valtozzon és valtoztasson, vagy hiába?

Figyelt kérdés
20/L

2013. nov. 25. 09:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem hülye,csak szerelmes xdd
2013. nov. 25. 10:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat kompromisszumokkal jár, mind2 fél részéről... Ha semmiben sem hajlandó engedni, akkor inkább hagyd... majd lesz más. 20/f
2013. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Atya jó ég! Teljesen meg tudlak érteni.


Én 1,5 évig mindent megtettem a páromért nagyon szerelmes voltam belé, de a vége felé már fájdalmassá vált az egész.


Nemrég szakítottam vele...


Azóta jobban vagyok visszatért az önbizalmam, az önbecsülésem és újra vannak álmaim amit meg szeretnék valósítani.


Nem azt mondom hogy szakíts! Hanem hogy nem szabad elhanyagolnod magad! Légy önmagad, ha ez nem tetszik neki akkor, hagyd ott.

2013. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
szakitott velem,erre varjatok gombot
2013. dec. 4. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!