Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Barátommal egy hónapja vagyunk együtt, de én ugy akarok vele találkozni,hogy azért legyen szabadidőnk..Eddig úgy találkoztunk,hogy hétfőn,kedden 3-4órát töltöttünk együtt,utána meg péntek délután 6tól vasárnap délig vagy délutánig együtt voltunk.. Kicsit a hétvége után a hétfő kedd szerintem nem olyan jó ötlet mert elmegyek vasárnap és hétfő délután már együtt vagyunk..Arra gondoltam,hogy kedden és szerdán vagy csütörtökön találkoznék vele és akkor hétvégén megint együtt lennénk.Tudom ezt vele kéne megbeszélnem,meg is fogom,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2013. nov. 25. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Saga Norén, Malmö?
2013. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hány éves vagy, hat? Képzeld, egy kapcsolat abból áll, hogy a pároddal beszéled meg a dolgokat, és együtt találjátok ki, hogy mikor találkoztok. Ilyen dolgokban minek kérsz tanácsot másoktól? Vagy ha ennyire ez számít, akkor elmondom az én véleményemet: szerintem egyáltalán ne találkozzatok többet, pici lányka vagy te még a párkapcsolathoz ilyen felfogással.
2013. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!