Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez lehet a legnagyobb baj a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiányukról van szó.


Mindenki úgy képzeli az életét, hogy tanul, elvégez egy jó nevű iskolát, elmegy dolgozni, lesz barátnő, ház, gyerek, kocsi, minden.


A valóságban azonban sokminden másképp alakul. Anyagi okok miatt nem valósul meg a diploma, nem lesz jó munkahely. Elmúlnak 20-25 évesek és egy nap rádöbbennek, hogy nincs meg az az életszínvonal, nem ott tartanak ahol megálmodták. Na ilyenkor mi van? Elképzelhető, hogy ez a csalódás átterjed a párkapcsolat keresésre is? Azt képzelik a férfiak, hogy nincs annyi pénzük, amennyinek abban a bizonyos korban lennie kéne? És akkor esélyük sincs a nőknél?


2013. nov. 25. 13:20
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
Végül is ha csupa kudarc az életük, és nem azért alakult így mert lusták voltak vagy mulyák , akkor igen kiterjedhet az életük azon szakaszára ahol a másik nemmel próbálnának kapcsolatot kialakítani.
2013. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mindenki úgy képzeli az életét, hogy tanul, elvégez egy jó nevű iskolát, elmegy dolgozni, lesz barátnő, ház, gyerek, kocsi, minden. " szerintem nagyon nem így képzeli el minden férfi az életét. :DD


De ha valaki így képzeli el, akkor meglehet, hogy csalódni fog és tényleg kihat mindenre, nemcsak a párkapcsolatra.

2013. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valójában így is van, szóval ez nem önbizalomhiány kérdése. A nők alapból nem kezdenek olyan férfival akiknek nincs akkora egzisztenciája amekkora abban a korban már indokolt lenne.
2013. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyi.

Az oviban ovónéni van, az iskolában tanitónéni, gimiben a legtöbb tanár szintén nő.

Ott az anyukája, a barátnő, stb... Ha éppen nincsen apa a családban az utolsó esélye is elúszott, hogy férfi mintát kapjon. Nők nevelik fel, és csodálkoznak, hogy nem férfi! Ezért kéne helyre rakni a nemi szerepeket, és nem feminizálni a fiúkat.

Mert nem férfi lesz a végeredmény, hanem pasi. Barátnő tökkel a lába között.

2013. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"szerintem nagyon nem így képzeli el minden férfi az életét. :DD "


Mért? Te már gyerekkorodban kukás szerettél volna lenni?

2013. nov. 25. 13:35
 6/11 ASOT ***** válasza:

A 2-es válaszoló nevében!


Úgy értve, hogy pölö egy 15 éves fiú nem apukaként képzeli el az életet, házikóval, 2 gyermekkel miközben nyá

ron szüretelik a gyümölcsfát, anyu meg befőzi és szűrcsölgetik az Omnia kávét.

2013. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, ő úgy képzeli el, hogy betépve, bedrogozva fekszik az utcán, tudom.
2013. nov. 25. 13:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak én férfiakról beszéltem és nem kisfiúkról.
2013. nov. 25. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
-.-" :DD úristen én lány vagyok csak szólok. De nem egy pasitól hallottam hogy hány nőt akar megfektetni, meg hogyan és hogy hülye lesz megházasodni 35 éves koráig a gyerekeket meg nem szereti. Nem hiszem, hogy sorolnom kellene az egyéb kiélős terveket, de nem sok pasi képzeli el fiatalon, hogy ő gyerekeket meg feleséget akar. DE lehet hogy hazudnak :O! Fene tudja már.
2013. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ASOT ***** válasza:

Te férfiakról beszéltél, de akkor ők már nem 10-enévesek hanem eleve köbö 25 évesek lehetnek vagyis akörül. Ők meg megint máshogy állnak hozzá.


De mint tudjuk nem egyszerű olyan nőt találni akivel összekötnénk az életünket vagy ha találunk is olyat az van hogy tévedés és mégsem az volt.


A munka megint ilyen, ismeretség nélkül megint nehezebb. 5 emberkét ismerek most aki a diplomájával Árú -feltöltőként dolgozik. Nem nézem le a munkát mert legalább dolgozik az is munka de nyilván nem ez volt a célja.


Ez csak annyi, hogy nem mindig jönnek össze a dolgok. És szerintem itt most kivehetjük a listádból a gyereket meg a saját házat is.

2013. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!