Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság sok 20 éves lány jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság sok 20 éves lány jár 30as férfiakkal. Mi ennek az oka? Milyen lányok tetszenek a 30as férfiaknak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
pénz
2013. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
pénz. nekem nem tetszenek a 20-as csajok de szexre jók.
2013. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
30-as férfiaknak általában már van valami a seggük alatt, szal kocsi, lakás, nem probléma egy vacsora vagy nyaralás.
2013. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 errre ***** válasza:
72%

Úristen.

Ti csak általánosítani tudtok?

"pénz".

Minden 30-as pasi pénzes, akinek barátnője van?

NEM!

Vagy az irigység, vagy a munkanélküliség beszél belőletek!

2013. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
mert érettebbek, és értelmesebbek mint egy velünk egykorú férfi. az én férjem 24 éves én 20 vagyok. mondjuk nem 30, de sajnos olyan gyerekkora volt hogy neki attól kellett megkomolyodnia, tehát értelmességben van 30...
2013. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Kettőnk között 9 év korkülönbség van. Olyan nő akire szükségem van és én is olyan férfi vagyok akire szüksége van. Nem a korkülönbségen akadtunk fenn. Én egyébként is letagadhatok 5 évet. :D

Szerintem komolyabb kapcsolatra alkalmasabb egy 30-as férfi. Ha monogám, komoly nő keres partnert a legjobb választás ez a korosztály, mert mi már kiéltük magunkat az előző kapcsolatokban, megismertük magunkat. Tudjuk mit tudunk adni és mit várunk el a másiktól. Ez a magabiztosság és biztonságérzet ami vonzóvá tesz minket a 20-as nőknél.

Nem tudok és nem is akarok általánosítani, de azt gondolom mi már félig-meddig a gyerekeink anyját is keressük a párválasztáskor, ezért esélytelenek a plázacicák, akik túl sokat foglalkoznak magukkal és a túl bulizós csajok. Nem árt ha van hobbija és egyedül, barátnőkkel is el tudja tölteni az időt. Nem szeretjük a túl önállótlan nőket. A külső annyiban fontos, hogy sokat mosolyogjon, tiszta legyen, vállalható alakja legyen és igényesen öltözködjön. Ezt nem csak márkás ruhákkal lehet elérni, sőt. Mi már a financiális aspektusát is nézzük egy kapcsolatnak. Aki túl sokat költ magára az nem biztos érdemes fogkefét hagyjon a férfinél.

Persze ez nem minden férfire igaz, csak a saját és ismerősök példájából szemezgettem.

28F

2013. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Manapság sem jár több 20-as lány idősebb férfival, mint régebben. Van, aki az érettebb, komolyabb férfiakat szereti. Persze a 30-asok nagy része sem igazán komoly, de egy 20 éveshez képest biztos érdekesebb. De ugyanígy vannak, akik a saját korosztályukból keresnek, és akiknek a fiatalabbak tetszenek.

A 6-os válasz elég elszomorító volt. Tényleg ennyire racionálisan, paraméterek alapján dönt egy férfi? :( És hol vannak az érzelmek?

2013. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Egy huszonéves lány szerintem más életszakaszban van, mint egy huszonéves fiú. A lányok általában hamarabb önállósodnak (jóval kevesebb húsz éves lány él a szüleivel pl, mint fiú! )) ilyenkor már sokukat nem a bulizás izgatja, hanem az önálló élet, majd családalapítás... Na ettől a húsz éves fiúk kb sokkolódnak.

Ez nem a pénzről szól. A párom is idősebb, mint én. Egyszerűen vele megtaláltam a hangot, a korombeli fiúkkal meg nem igazán. Állása ugyan volt, ahogy nekem is, ezen kívül mindent közösen hoztunk össze.

2013. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7es a nők racionálisabbak, kevesebb bennük az érzés. A felnézés a férfira a pénzt, státuszt jelenti.
2013. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ASOT ***** válasza:
100%

igen ezaz egész általánosítás.


Vannak 20-on éves lányok is akik még éretlenebbek, avagy korukbelit választanak mert értelmesek.


vannak akik idősebbet mert jajj a barinőm azt választotta nekem is idősebb kell


van aki egyszerűen megismer egy idősebbet és azt szereti meg ennyi


van aki a pénz


van aki nem talál korához illőt aki értelmesebb


van aki meg nem kell az ő korához illő pasiknak mert nem túl szép de a 30-as elfogadja.

Dettó ez igaz oda vissza.

minden féle eset van

2013. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!