Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vessek véget ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget ennek a kínzásnak?

Figyelt kérdés

Már majdnem 5 éve vagyunk együtt a párommal, de egyre jobban úgy érzem, hogy nem bírom tovább. Elég rossz természete van a kapcsolatunk elején, úgy éreztem, eltudom ezeket a dolgokat viselni de, ahogy telnek az évek már egyenesen rosszul vagyok tőle.

Körülbelül fél éve egyszer már kimondtam, hogy vége el is jöttem tőle és olyan elszántnak, mint akkor sose éreztem magam.

Mégis visszamentem, mert megsajnáltam, amit azóta is bánok. Többször is mondtam már neki hogy kár volt meg hogy beszéljük meg és tegyünk pontot a dolgok végére, de hallani sem akar róla. Mérges lesz, néha agresszív is (sose bántott) és egyenesen megtiltja, hogy ilyenek megforduljanak az eszembe. Ő is tudja hogy nem jó, hogy nem működik, hogy nem olyan, mint régen mégis meg se fordul a fejébe, hogy jobb lenne külön, el se tudja képzelni, hogy mi ne legyünk egy pár.

Félek kimondani, hogy elég volt, félek tőle eljönni, félek a reakciótól, egyszerűen nem bírok szembenézni a következményekkel. Attól tartok nem fog békén hagyni, járkálni fog utánam, hívogatni, és úgy érzem én ezt nem tudnám kezelni, tudom hogy megkeresne, kiborulna, sírna, fenyegetőzne, ordítana, dühöngene, és én ezt el akarom kerülni.

Volt hogy leültünk már megbeszélni, elmondtam neki mi nem jó, miért nem jó, hogyan lehetne jobb, de csak megsértődött és kifakadt.

Hogyan értessem meg vele, hogy elég volt?

22/L



2013. nov. 25. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szóval terrorban tart, így próbál magához láncolni, ha már emberileg egy hulladék.


Szerintem hagyd ott még mielőtt nem emel rád kezet. Főleg, ha eljár inni is, akkor ennek nem lesz jó vége. Ha neked valami nem tetszik, akkor nem tudsz vele kulturáltan beszélni, mert őrjöng...Szerinted lesztek valaha is boldogok így?

2013. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig csak úgy tudsz véget vetni ahogyan fél évvel ezelőtt is tetted. Párszor földhöz veri majd magát mint a gyerek amikor elveszik tőle a nyalókát de majd abbahagyja.

Elmondod mi az ami miatt ennyire nem működik? Bár gondolom mi lehet, már vége a szerelemnek, fiatalon jöttetek össze és már nem érzed azt amit az elején, stb.

2013. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azt nem tudja elképzeli hogy ti ketten ne legyetek egy pár, hanem azt nem tudja elképzelni hogy ne uralkodhasson feletted (vagy valaki máson). Sok ilyen embert ismerek, lehet hogy még nem bánt, de bántani fog. Az ilyenek előbb utóbb mindig azt teszik.

Az egyetlen válasz erre hogy hagyd el, ezt magad is tudod, tehát nem tudom milyen választ reméltél amikor kiírtad ezt a kérdést?

2013. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Összecsomagolsz mikor nincs otthon, lelépsz. Akkor esetleg felhívod, hogy itt a vége fuss el véle, majd tiltod a számát, hogy ne tudjon felhívni, SMS-t írni, blokkolod a mail címét, hogy ne tudjon írni, és facebookon is.

Így nem tud elérni, te meg kibírod, hogy ne keresd.

Drasztikus lépés de mi az, hogy nem engedi meg, hogy ilyenre gondolj? Nem ő nem engedi meg, hanem te magadnak, csak kivetíted rá. Ott akarod hagyni? Akkor otthagyod.

2013. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ha tényleg el akarod hagyni,akkor el is fogod hagyni.Ezek után már könnyű megtalálni a módját,hogyan tartsd magadtól távol.Mindenhol letiltod,esetleg számot cserélsz,durva esetben rendőrségi távoltartást kérsz,vagy szüleid segítségét,stb.Neked meg csak tartanod kell magad a döntésedhez.Ha tényleg ezt akarod,akkor menni fog.
2013. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A legfőbb ok hogy azt hiszi magáról hogy tökéletes hogy ő képtelen hibázni és ha mégis valamit elront abban a pillanatban hárít és rám fogja. Én ezt már nem tudom lenyelni neki, egyszerűen olyan pitiáner dolgok hogy nem igaz. Mondok egy példát: Levert egy poharat a könyökével tök véletlen és azt mondta én vagyok a hibás mert rossz helyre tettem mikor én nem is nyúltam a pohárhoz...

Régen ezeket le tudtam nyelni és nem érdekelt de most már kezd elég lenni ebből.

2013. nov. 25. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira unalmas már ez hogy a nők mindig az áldozat szerepét játsszák.

Nem tudod elhagyni? Miért? Csak te vagy az oka annak hogy nem tudod otthagyni. Persze vannak nők akik tényleg olyan helyzetben vannak hogy nem tudnak szabadulni a kapcsolatból, de az olyanokat mindig is utáltam akiknek az az indokuk arra hogy maradnak hogy "SZERETEM". Dehogy szereted. Valakit aki nem szeret bennünket, mi sem tudunk szeretni.

2013. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen el akarom hagyni és próbálok erőt gyűjteni ahhoz hogy ez menjen és végig tudjam csinálni, csak teljesen tanácstalan vagyok hogy én ezt hogyan értessem meg vele és hogyan kerüljem el a frusztráló helyzeteket.
2013. nov. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!