Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 24 éves, végzettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 24 éves, végzettség nélkül bekerült egy céghez, ahol ügyintézői munkakörben van és 200. 000 ft-ot keres. Én 25 vagyok, még mindig nincs végzettségem és irigy vagyok rá, holott szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátom, szeretjük egymást, örülök ha örül, de mégis irigykedem rá, mert azt csinálja, amire én mindig is vágytam,csak nekem nem sikerült. mit tegyek h másképp nézzek rá? már próbáltam arra gondolni,h értem dolgozik, a közös jövőnkért ahogy mondja is, de mikor meséli a napját olyan szomorú vagyok. szeretem, magamban őrlődök. mi legyen?? 25 L
2013. nov. 26. 11:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! utolsónak: sajnos be kell látnom,hogy nagyon is igazad van
2013. nov. 26. 11:38
 12/18 anonim ***** válasza:

Pedig ha a továbbiakban normális párkapcsolatot szeretnél, amit a kicsinyes irigykedésed nem mérgez meg, akkor ezen sürgősen változtatni kell!

Első körben fel kéne fognod, hogy nem ő a hibás azért, amiért 25 éves korodra nem sikerült semmi végzettséget szerezned. Felnőtt ember vagy, tudatosítanod kell magadban, hogy ezt te szúrtad el. Ameddig ő lesz a hibás a te életed miatt, addig ez lassan, de biztosan mérgezni fogja a kapcsolatotokat. Milyen dolog már az, hogy gyűlölködés nélkül végig se tudod hallgatni, hogy milyen volt a napja?

Aztán ha ez megvolt, esetleg megpróbálhatsz tenni annak érdekében, hogy te is elérd, amit szeretnél. Persze, ez nem lesz könnyű, a huszas éveid második felében különösen nem lesz az, de ha csak irigykedsz, azzal nem érsz el semmit. Én is 27 évesen váltottam, és kezdtem megvalósítani önmagam. Soha nincs hozzá késő. Ráadásul szerintem barátod is támogatná.

2013. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én teljesen így voltam az exemmel. (nem ezért lett ex)

Ő lazán megkapta (és ugy is kezeli sajnos, szóval nem becsüli semmire) azt a melót amiért én kezem lábam összetörtem volna de még hasonlóba se jutottam pedig nekem még papirom is lenne hozzá. Irigy voltam kicsit, de végülis helyén tudtam kezelni és próbéltam a saját életemet épiteni.

Ettől még szeretheted igazán, bárki másra irigyek vagyunk ha látjuk hogy álommunkahelyen van pedig nem való oda. Úgyhogy ja.. mi nem ezért mentünk szét de amiket megtudtam tőle havi 200-300 ezreket sikkaszt a főnökétől, ha akarnám csúnyán alávághatnék...

2013. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
értem! végzettségem van egyébként kettő is, de egyik sem ilyen "irányú"
2013. nov. 26. 12:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Megnézném hogy milyen ügyeket intéz havi 200e-ért...
2013. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Én 25 vagyok, még mindig nincs végzettségem"

"végzettségem van egyébként kettő is"

Csak én látok alapvető ellentmondást a két állításod között?

2013. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
bocsánat, arra értettem,hogy nincs "megfelelő" végzettségem!
2013. nov. 27. 09:54
 18/18 anonim ***** válasza:
Van munkád kérdező? Mert én pl mikor nem dolgoztam még a wc pucolóra is irigy voltam, nemhogy a 200 ezres irodais dolgozókra.. ez is lehet egy ok. Keress valamilyen munkát Te is, próbálj előre jutni hogy ne képezzen ez szakadékot kettőtök közé. A párod érted is dolgozik gondolj erre és állj mell, támogasd, segítsd őt a törekvéseiben.
2013. nov. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!